Casper Excalibur RTX 3050 güç seçeneklerinde yüksek performans vs Gaming planı

Fabio

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB Samsung
Ekran kartı
Rtx 3050
İşlemci
i5 12450h
Hayırlı cumalar arkadaşlar. Casper Excalibur RTX3050 notebook ve güç seçenekleri baktığım zaman Gaming ve high performans adında iki mod var. Hangisini oyunlarda daha yüksek FPS almami ve stabil olmasını sağlar? Windows 11 Pro işletim sistemim.

IMG20230428132412.jpg

IMG20230428132412.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming performansta tam ekran uygulamaya odaklanıyor bildiğim kadarıyla o kadar fazla fark olmaz.

Bu bilgisayarın stabil olmasının imkanı yok. Sıcaklık ve voltajla başı dertte olan bir bilgisayar. Gaming mod diğerlerine nazaran iyi olabilir çünkü işlemcinin throttle yemesini biraz engelliyor.

Bu bilgisayarın stabil olmasının imkanı yok. Sıcaklık ve voltajla başı dertte olan bir bilgisayar. Gaming mod diğerlerine nazaran iyi olabilir çünkü işlemcinin throttle yemesini biraz engelliyor.
Hocam şu güne kadar en fazla 76 derece gördüm NFS heat de uzun süreli aynamada ama memnun olmadığım nokta ekran kartı 70w olması PC alırken bu gibi bilgilerim yoktu o yüzden dikkat etmedin volorant Felan 200 fps alıyorum düşük ayarda bu canımı sıkıyor ama ince ve hafif olması adaptör küçük olması taşınabilirlik çok artırmış benim dhaa önceki PC Asus du adaptör şimdiki PC adaptörün 2 katıydı neredeyse

Hocam şu güne kadar en fazla 76 derece gördüm NFS heat de uzun süreli aynamada ama memnun olmadığım nokta ekran kartı 70w olması PC alırken bu gibi bilgilerim yoktu o yüzden dikkat etmedin volorant Felan 200 fps alıyorum düşük ayarda bu canımı sıkıyor ama ince ve hafif olması adaptör küçük olması taşınabilirlik çok artırmış benim dhaa önceki PC Asus du adaptör şimdiki PC adaptörün 2 katıydı neredeyse
Doğrudur yeni nesille bazı şeyleri düzeltmiş olabilirler ama casper denen firma gram güven vermiyor. Çok insanı mağdur ettiler.

Doğrudur yeni nesille bazı şeyleri düzeltmiş olabilirler ama casper denen firma gram güven vermiyor. Çok insanı mağdur ettiler.
Haklısın 3 defa mavi ekran aldım ikisi benden kaynaklı ama şuana kadar en sevmediğim bu oldu yeni serilerinde akıllı fan sistemi gerçekten çok güzel iş görüyor sıcaklık ısınma diye birşey söz konusu değil gelelim en şaşırdığım noktaya Excalibur Whatsapp destek hattına mavi ekran sorunu yaşıyorum dediğim zamen ve hata kodlarını attım beni birkaç saat içinde müşteri hizmetleri aradı ve nasıl mavi ekran aldığımı hangi oyunlarla ve ne yaparken aldığımı detaylı şekilde anlatmamı istedi bazı güncellemeler yaptırırdi bios sistemindeki bazı şeyleri sordu bios güncellemesi yaptırdı ve bu ilgi alaka ve destek gerçekten beni çok şaşırttı bunu söylemeden edemeyeceğim şimdi de PC yapamadıgim bir ayar olduğu zaman hemen whatapp destek hattına yazıyorum dönüş yapıyorlar meslea fastboot kapatmak istedim ama bir türlü bulamadım whatapp üzerinden yardım edip özelliği kapatabildim

Yeni konular

Geri
Yukarı