Casper firmasının bilgisayarlarına canavar gibi diyen insanlar

Kazık içine oturduğu için yediremeyip dün üyelik açıp konuya yazan bir vatandaşımız ve Recep Baltaş'ın nokta atış cevabı. :)

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim şu an kullandığım kasa casper 4770A modeli, i7 4770k var başkada bir şey yok :) muhterem pederime dedim yarın gidip pc toplayacam dinlemedi ve arkadaşının bilgi işlemciye baktırmış, adam demiş bu iyi abi, bunu al :) Ertesi gün 5+1 kulaklığı bağlamaya kalktım anakartta sadece stero desteği olduğunu farkettiğim an kazığın acısını hissettim :D 5-6 sene önce aldığımız casper kasa eğer yanmasaydı buna 10 basardı :D Neyse 1 hafta daha dişimi sıkıcam sonra kendi pc mi alınca bu casper hayalet olacak :D

Sonuç : Casper pişmanlıktır !

Afyon/Dinar'da gazetede çalışırken sabah dükkanı açtığımızda içerisi buz gibi oluyordu. Arkadaşımda Caper Nirvana (Model aklımda değil.) bir diz üstü vardı. Dükkanı ısıtmak için Global Operation adlı oyuınu açıp ellerimizi ekrankartı egzoz çıkışına tutuyorduk. Bu şekilde 3 hafta idare ettik.

Casper bilgisayarlar Türkiye'de mi birleştiriliyorlar?
Parçalar, Çin'den sipariş veriliyor ve montajı Türkiye'de yapılıyor diye biliyorum. Sipariş verilen parçaları da aşağı yukarı tahmin ediyorsunuzdur. Anakart markası olarak genelde ECS kullanır Casper. SATA portlarını kırparlar... USB portları yine kırpılır. USB 3.0 olmaz...

Geri
Yukarı