Casper G770 alınır mı?

lobstergang

Decapat
Öncelikle herkese merhabalar. Yakın bir tanıdığım 3D tasarım yapabilmek için laptop arıyor. Oyun oynamayacak sadece 3D tasarım. Ekran kartıyla, işlemcisiyle Casper'ın G770 modelini beğendik. Oyun oynamayacağından dolayı sıcaklığın bir problem olacağını düşünmüyorum. Seçeçeğimiz özellikler: i7-10750H, 16 GB RAM, 512 GB SSD ve GTX 1650. sizce bir sorun olur mu? Forumda bakmıştım birçok kişi Casper'ı kötü soğutmasıyla tanıyor. Ancak oyun bilgisayarı olarak kullanmayacağından. Sıcaklık dışında bir sorun yaşar mı? Teşekkür ederim

Sadece ısınma sorunları olmuyor ki böyle laptopların. Fason anakart kullanılıyor, malzeme kalitesi kötü oluyor. Panel sorunları yaşanabiliyor. Bütçenizi söylerseniz bi' şeyler önerebilirim.
bütçem 10500 en daha fazla olmaz maalesef. ayrıca teşekkür ederim cevabınız. için önerebilirseniz çok memnun olurum

Kronik sorunu var mı bilmiyorum.
Bu var bir de Tongfang kasa sanırım.

Kronik sorunu var mı bilmiyorum.
Bu var bir de Tongfang kasa sanırım.
Teşekkür ederim cevabınız için. Ancak belirtmeyi unuttum i7 den aşağı bir işlemci kullanmamakta kararlı kendisi. Kullandıkları programlarla alakalıymış sanırım.

Teşekkür ederim cevabınız için. Ancak belirtmeyi unuttum i7 den aşağı bir işlemci kullanmamakta kararlı kendisi. Kullandıkları programlarla alakalıymış sanırım.
İşler i7-i5 diye gitmiyor maalesef. Nesile de bakmak lazım. 11400H alması iyi olur çünkü kendisinin beğendiği işlemci de 6 çekirdek 12 izlek, bu da. Ayrıca Cinebench testlerine baktığımız zaman da baya önünde.

bütçem 10500 en daha fazla olmaz maalesef. ayrıca teşekkür ederim cevabınız. için önerebilirseniz çok memnun olurum
Bu Tongfang kasa. 90W RTX 3050.
Bu da olabilir.

İşler i7-i5 diye gitmiyor maalesef. Nesile de bakmak lazım. 11400H alması iyi olur çünkü kendisinin beğendiği işlemci de 6 çekirdek 12 izlek, bu da. Ayrıca Cinebench testlerine baktığımız zaman da baya önünde.
Evet biliyorum nesil olayını. Ama i7 diye ısrar etmek zorundayız malum benim onların kullandığı programlar hakkında çok bir bilgim yok. Dediğiniz gibi onu ikna etmeye çalışacağım. Teşekkürler. Ayrıca en az 16GB ram belirtmeyi yine unuttum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı