Casper G770 i7 10750H sisteme undervolt yapmak

Sinifl

Centipat
Throttoestop programında bu kısımlar seçilemiyor ama gözüküyor. Açmanın bir yolu var mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20210627-WA0028.jpeg
    IMG-20210627-WA0028.jpeg
    57,6 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleyen: Moderatör:
Undervolt yapmak istiyorum herkes yaptığı gibi. İşlemcimdeki sgxden dolayı UV yapamıyorum. Biostada seçenek yok. İşlemcim çok rahat 96derecelere çıkıyor
Servise gönder. İstanbul içi ise elden getir. 1 saat içinde işlem yapılıyor. Değerlerini ss alıp masaüstüne bırak kullandığın programları da silme gerekirse arge inceleyebilir.

Servise gönder. İstanbul içi ise elden getir. 1 saat içinde işlem yapılıyor. Değerlerini SS alıp masaüstüne bırak kullandığın programları da silme gerekirse arge inceleyebilir.

Cihazı salı günü yollamıştım bugün işlemler bitti. Çok detaylı testler yaptım farklı programlarda ve video, resim, log kaydı ve açıklama ile klasörledim. Bugün işlemi bitti. Beni arayacaklardi lafta servis ama aramadi. Casper'e sorduğumda gerekli olursa arayacaklar dedi. 5500 6300 olması gereken test 3600 falandi ve çözmeden yollamayın demiştim. Bunu yazıyordu açıklamada. Kargo şubesinde yükleyip uygamayi test yapıcsgim. Düzeltmemislerse geri hremn tekrar yollaycagim belki yollamam çünkü çok uzun süre bakımda kaldı. Daha geçen hafta bakımda idi o cozmryince tekrar yollamistim ama merkeze.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210701-164109_Casper.jpg
    Screenshot_20210701-164109_Casper.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 85

Geri
Yukarı