Casper G770 servisi 100 derece işlemciye normal diyor

Casper'da falan mı çalışıyorsunuz acaba veya Intel 65 derece bıraktıktan sonra 100 derece almam buradaki sorun biz kaç derece olduğunu konuşmuyoruz konuyu anlamadan müdahale etmezseniz sevnirim
65 derecede oyun oynatan bir laptop yok zaten. Aksini iddia eden hayatinda oyun laptopu gormemistir baska aciklamasi yok.
Excalibur sizce iyi bir lehim kullanır mı? Cihaz ısına ısına lehimler dayanamaz atar.
Niye kullanmasin canim cok pahali bir sey mi sanki?

İmkanınız varsa ürünü iade edin.

Neredeyse butun laptoplar Cin'de uretiliyor zaten.

Çin'de üretiliyor ve satılıyor. Küçük bir ayrıntı var fark ettiyseniz;

Clevo Çin'de üretimi yapıyor ve satıyor. Casper bu cihazları alıyor ve marka basıp üzerine kâr koyup satıyor. Ayrıca Clevo kalitesiz bir marka.

Çin'de üretiliyor ve satılıyor. Küçük bir ayrıntı var fark ettiyseniz;

Clevo Çin'de üretimi yapıyor ve satıyor. Casper bu cihazları alıyor ve marka basıp üzerine kâr koyup satıyor. Ayrıca Clevo kalitesiz bir marka.
Lenovo'da Cin'de uretiliyor bildigim kadariyla ve gayet kaliteli ozellikle Thinkpad'ler.

Lenovo'da Cin'de uretiliyor bildigim kadariyla ve gayet kaliteli ozellikle Thinkpad'ler.

Yahu kardeşim sana anlatamıyorum galiba. Çin'de üretilmesiyle bir sorunum yok. Clevo kalitesiz bir marka.

Sadece dediğim şey umursamayıp Çin'den almaları. Çin'den alınan ürünlerin kötü olduğunu söylemiyorum. Tongfang da Çin'den mesela ama sorunsuz.

Yahu kardeşim sana anlatamıyorum galiba. Çin'de üretilmesiyle bir sorunum yok. Clevo kalitesiz bir marka.

Sadece dediğim şey umursamayıp Çin'den almaları. Çin'den alınan ürünlerin kötü olduğunu söylemiyorum. Tongfang da Çin'den mesela ama sorunsuz.
Clevo'nun hayvan gibi kaliteli high end modelleri de var. Konu anlatmak veya anlamak degil de biraz senin anlamak istememenden kaynaklaniyor gibi gorundu gozume.

Kac tane Casper inceledin kardesim bugune kadar? Uretim kalitesi ile sogutma performansi ayni cizgi uzerinde olmak zorunda mi? Forumda kulaktan kulaga duydugunuz seyleri papagan gibi tekrarlamaktan baska bir sey yaptigini sanmiyorum acikcasi. Her yil yeni modeller uretiliyor kac tanesini aldin da inceledin soyler misin?

Al sana kaliteli bir Clevo. Ezbere is yapmayi birakin artik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı