Casper G911 notebook soğutucu önerisi

Tavsiyelerin için teşekkürler ama ben laptopu buldum zaten benim ihtiyacım serinletmek icin ekipmandı. Sorunum ve sorumda buydu teşekkürler ama yardimın için.

Yukarıda alacağım demişiniz bence almayın karar sizin gene de pişman olabilirsiniz @erengore hocamın bana önerdiği macun vardı ismini unuttum mümkünse size de önersin.

Yukarıda alacağım demişiniz bence almayın karar sizin gene de pişman olabilirsiniz @erengore hocamın bana önerdiği macun vardı ismini unuttum mümkünse size de önersin.

HP Lenovo gibi laptoplarinda incelemelerini izliyorum onlarda yerine göre 90 95 dereceleri görüyorlar benim dusuncem hangi laptopu alırsam alayım sıcak calisıcak belki Casper biraz daha fazla calisir orasini gorecegim. Ama bu sicaklıgı dengeleyebilmem gerekiyor illaki bazı yollatı vardır 5 6 derece bile etki ettirebilse önemli çünkü.

HP Lenovo gibi laptoplarinda incelemelerini izliyorum onlarda yerine göre 90 95 dereceleri görüyorlar benim dusuncem hangi laptopu alırsam alayım sıcak calisıcak belki Casper biraz daha fazla calisir orasini gorecegim. Ama bu sicaklıgı dengeleyebilmem gerekiyor illaki bazı yollatı vardır 5 6 derece bile etki ettirebilse önemli çünkü.

Kaynak atabilir misiniz?

Anlık çıkışlar değil sürekli olması zararlı. Her laptop anlık çıkar.

Kaynak atabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu mesela hp marka bir laptop bana onerdigine yakın bir laptop.
Anlık çıkışlar değil sürekli olması zararlı. Her laptop anlık çıkar.

Ben ilk kez laptop alacağım masaüstü kullandigim zamanlar RX580'im vardi Ryzen 5 2600'um vardi ne kadar yorarsam yorayım maximum sicakliklari 70 oluyoraa stok fan değildi bu arada. Neyse benim demek istedigim insanlarin yazdiklari videolarsa konustuklaruna bakildigi zaman bazi islemcilerin 105 dereceye kadar calismasi normal diyorlar kimiside 90 derece cok diyoe arada 15 derece var ve bu cok kritik noktadayi 15 derece bundan dolayi benim alacagim laptop sicakliklari 80 ila 90 derece arasinda calisiyor bunu zaten 5 6 derece daha düsürsem bence yeterli olur diye düsünuyorum.

Son düzenleme:
Oemn 15 bu. Omen 17 çok çok daha güçlü ve soğutması çok daha kaliteli. Ayrıca laptop masaya yapışıkl.

Anladım termal macun ile fan alsam is görürmü? Casper G911 az da olsa sogurmu benim ögrenmek istedigim bu ve ne almamı önetirsiniz(laptop haric).

Geri
Yukarı