@KST Üzgünüm dostum 358.91 sürümünden sonrakilerde otomatik sayfa yenileme nvidia backend olmaması gibi problemler var denedikten sonra paylaşırsan sevinirim. 358.91 Murat abinin son sürümünden bir önceki sürüm o, hatasız.
@OrkunBey Evet tek sorun sayfa yenilemesi malesef. Bununla ilgili sorunu çözebilmiş değilim. Ama Nvidia Backend olmaması gibi bir sorun yok. Önemli olan oyunlarda aktif olması ve oyunlarda sorunsuz çalışıyor. Denedikten sonra paylaşıyorum çünkü kendimde kullanıyorum. 358.91 eski olduğu için yeni oyunları çalıştırmıyor veya kasma donma yapıyor. Oyunlar için benim hazırladıklarımı kullanabilirsiniz ama stabil günlük kullanım için eğer bu sürüm sıkıntısızsa 358.91 sürümünü kullanabilirsiniz.

Sayfa yenileme sorununu çözersem tekrar paylaşacağım :)

Düzenleme: Yenileme sorununun çözümü Nvidia Denetim Masasından Google Crome'u ekleyerek Yüksek Grafik İşlemciyi seçmek. Yeterki seçenek otomatik veya entegre olmasın. Çünkü otomatik olunca optimus teknolojisi yüzünden İntel ve Nvidia arasında geçiş yapıyor ve geçiş yaparken yenilemeye sebep oluyor. Entegre yapınca çok sık olmasa da nadiren oluyor. İntel'in sürücüsü yüzünden olma ihtimali çok yüksek. :)

Son düzenleme:
Hemen verdiğiniz sürücüyü kurup yenilemeyi çözmeye çalışıyorum umarım işe yarar teşekkürler.

Bugün , yeni sürümü gözlemledim -388.59- oyunlarda fps artışı olmuş evet,otomatik yenileme hiç olmadı opera kullanıyorum direk yüksek performanslı nvidia seçiliydi zaten. Teşekkürler artık güncel kalacağım

sen söyle kardeşim ben sana ulaşırım

YENİ
Nvidia 635m 630m için 388.59 driver

1. Sürücüyü indirin: http://tr.download.nvidia.com/Windows/388.59/388.59-notebook-win10-64bit-international-whql.exe
2. Sürücüye sağ tıklayıp 388.59 ... klasörüne çıkart var ona basın.
3. Çıkarttığı dosyayı açıp Display.Driver dosyasının içine şu dosyayı içine atın değişime evet diyin: nvlbhi.inf
4. Gerekli en güncel intel grafik sürücüsünü indirin: Downloads for Intel® HD Graphics 4000
5. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sırayla şunları yapıştırın enter'a basın.

bcdedit -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit -set TESTSIGNING ON

6. DDU programını şuradan indirin: Display Driver Uninstaller (DDU)
DDU programı ile önce Nvidia sürücüsünü yeniden başlatmayarak temizleme seçeneğini seçin temizleme bittikten sonra işleme devam edip etmeyeceğinizi soracak evet diyin ve bu sefer intel'i seçin intelin yazılımını temizleyip yeniden başlat seçeneğine basın temizlesin ve yeniden başlasın.
7. Sonra grafik sürücüleri bakımından bilgisayarınız tertemiz olarak başladıktan sonra önce yukarıda verdiğim intel sürücüsünü kurun ve yeniden başlatın.
8. Daha sonra Nvidia sürücünüzü setup dosyasından kuruluma basın. Özel kurulum diyip sadece 388.59 grafik sürücüsü ve PhysX yazılımını seçin kuruluma başlayın ve gelen uyarıdaki yine de yükle diyin.
9. Kurulum bitince CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şunu yapıştırın:
bcdedit -set TESTSIGNING off

bcdedit -set TESTSIGNING ON kodunu yazınca hata verdi hocam.

bcdedit -set TESTSIGNING ON kodunu yazınca hata verdi hocam.
Hocam CMD'ye sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır dediniz mi?

Arkadaşlar sizlere bir haberim var. Nvidia'ya bu hatasını bildirdim 2018 başında çıkacak güncelleme ile artık bizim donanım kimliğimizi de destekleyecek:LOL::LOL: Bu da linki: https://devtalk.nvidia.com/default/...ible-hardware-not-found/post/5226918/#5226918

DÜZENLEME: Arkadaşlar yeni güncelleme gelmiş. Artık Nvidia sitesinden güncellemeyi indirip direk kurabilirsiniz. :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
Sürücüleri Yükle | NVIDIA
Milatımız bu sürümle oldu: 388.71. Yardımlaşan herkese teşekkürlerimi sunarım. Artık konularımız çöp oldu :)

Son düzenleme:
Hocam CMD'ye sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır dediniz mi?

Arkadaşlar sizlere bir haberim var. Nvidia'ya bu hatasını bildirdim 2018 başında çıkacak güncelleme ile artık bizim donanım kimliğimizi de destekleyecek:LOL::LOL: Bu da linki: https://devtalk.nvidia.com/default/...ible-hardware-not-found/post/5226918/#5226918

DÜZENLEME: Arkadaşlar yeni güncelleme gelmiş. Artık Nvidia sitesinden güncellemeyi indirip direk kurabilirsiniz. :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
Sürücüleri Yükle | NVIDIA
Milatımız bu sürümle oldu: 388.71. Yardımlaşan herkese teşekkürlerimi sunarım. Artık konularımız çöp oldu :)
Yönetici olarak çalıştırıp denedim zaten hata verdi.Peki bu yeni sürümü direk indirip kurunca cmd kodlarını yazmadan kurabiliyormuyuz?

Yönetici olarak çalıştırıp denedim zaten hata verdi.Peki bu yeni sürümü direk indirip kurunca cmd kodlarını yazmadan kurabiliyormuyuz?
Evet 2013'ten beri olan bir hata giderildi sonunda. Casper'ın gevşek davranması yüzünden diyebiliriz. Nvidia artık bizim donanım kimliğimizi destekliyor. Herkes gibi indirip normal bir şekilde kurabiliriz artık:)

Sağol bilgilendirdiğin için. O zaman ddu ile inteli de silip ikisinin son sürümünü kurmayı deneyeceğim. İnşallah hata vermez :D

Geri
Yukarı