Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

@Murat5038 Abi ben bu driverla 3 aydır uğraşıyorum bana lütfen ulaşırmısın yardımın lazım. Her şeyi denedim olmuyor. Casper Nirvana NB 15.6 CSD modelim i7 gt840m Windows 10 yükledim.W8 di 8 deyken de sorun veriyordu. Aygıttta gözükmüyor. Sürücü kurulmuyor.
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarını gösteren bir ekran görüntüsü atarsan yardımcı olabilirim.

Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarını gösteren bir ekran görüntüsü atarsan yardımcı olabilirim.
Casper Nirvana CSD model laptop kullanıyorum GT840M ekran kartım gözükmüyor sürücü yüklenmiyor. DDU kullandım güvenli modda işe yaramadı şu an sadece Intel HD 4600 kullanıyorum güncel şekilde her şeyi denedim eski sürüm yükledim oda olmuyor format denemedim atmak ta istemiyorum laptop çok temiz gereksiz dosya falan yok. Tüm NVIDIA dosyaları silinik. Recep Baltaş'ın dediği her şeyi uyguladım onlarda olmuyor. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Kullanıyordum eskiden kartı bir de eski sürücünün kalıntılarını bulmuştum. 3.3.2 gibi bir versiyon değeri yazıyordu yani çok eski bir sürücü versiyonu kalmıştı onu da temizledim. Yardımlarınızı bekliyorum. Windows sürümüyle uyumlu değil ve donanım bulunamadı hataları alıyorum.
Bu konuya gelir misiniz. Rica etsem buradan yazsam?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    17,4 KB · Görüntüleme: 64
Sürüm: 344.75

Ekran kartı bilgileri:
Nvidia olan;

10DE-0DE9 / 1019-999D (Rev A1)
İntel olan;
PCI\VEN_8086&DEV_0166&SUBSYS_999D1019&REV_09
8086-0166 / 1019-999D (Rev 09)

Uyumlu donanım kimliği:
GeForce GT 635M
PCI\VEN_10DE&DEV_0DE9&SUBSYS_999D1019&REV_A1

Anakart Bios Sürümü: 3.00.05.CA.T2
Nvidia Bios Sürümü 70.8.aa.0.d

Not:
  1. Sürücüyü kurmadan önce hiçbir Nvidia sürücüsü kurmamış olmanız gerekli.
  2. Kurmuş iseniz DDU ile kaldırın.
  3. Güncel İntel sürücüyü ilk olarak kurmuş olmanız gerekir. (İntel sitesinden edinebilirsiniz)
  4. Altta yazacağım komutları sırası ile yönetici olarak açılmış CMD konsolunda yazmanız gerekir;
bcdedit -set loadoptions DISABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit -set TESTSIGNING ON

• Sürücüyü kurarken şu şekilde uyarı verecektir bu uyarıya işaretlenmiş şekilde onaylayın;
Eki Görüntüle 37295

• Kurulum bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve şu komutu yönetici olarak açılmış CMD konsolunda yazın enter'a basın;
bcdedit -set TESTSIGNING off

Eğer denenmiş sistem harici Casper bir bilgisayarda CKY veya CN modelinden hariç bir bilgisayarda uydu ise ve aynı model ekran kartlarına sahipse, yukarıda belirtilmiş olan *Model kodu ve *Model adı olarak sizde konu içinde belirtirseniz sizin gibilere yardımcı olursunuz.

Farklı model için de uyan olursa aygıt kimliğini yazmanız gerekmektedir.

*=Model kodu ve Model adını Casper sürücü sitesine serial numaranızı girip ulaşabilirsiniz.

Dünyada bu donanım kimliğine ait en güncel sürücü buradadır.
Casper'in ve diğer üreticilerin yapmadığını biz yapıyoruz yazıklar olsun.

Win 8.1 İndirme bağlantısı:

Link
___
Win 10 Güncel sürücü denemeleri:
355.60

358.91
361.91
387.98-(Yeni 2017)