Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Ben niye yeni konu açıyorum? Neden özel mesaj gereği duyuyorsunuz?
Evet çözüm sağlandı sürücüyü yükledim. Bir sorum var.
1) 2012 yılında notebook'um çalındı ama orijinal format cd'si şuan bende yeni bilgisayarıma çalınan bilgisayarımın cd'siyle format atsam lisansı iptal olur mu ?
2) Olmazsa Windows 10 güncelleme rezervi gelir mi?
3) Temiz kurulum yaparak format atsam yani windows old klasörünü oluşturmadan pc otomatik driverları yükler mi yoksa manuel ben mi kurmalıyım?
Alakan işin teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet çözüm sağlandı sürücüyü yükledim. Bir sorum var.
1) 2012 yılında notebook'um çalındı ama orijinal format CD'si şuan bende yeni bilgisayarıma çalınan bilgisayarımın CD'siyle format atsam lisansı iptal olur mu ?
2) Olmazsa Windows 10 güncelleme rezervi gelir mi?
3) Temiz kurulum yaparak format atsam yani Windows old klasörünü oluşturmadan PC otomatik driverları yükler mi yoksa manuel ben mi kurmalıyım?
Alakan işin teşekkürler...
[Çözüldü] Rezerve simgesi ile gelen güncellemeyi sildim tekrar yüklemeyi deneyince simge gelmedi | Sayfa 3 | Technopat Sosyal
Cevapları burada verilmiştir.

"Laptop çalındı ve elinde DVD varsa oda 1. satırda söylediğin duruma düşer. OEM olduklarından kendi cihazlarında durum geçerli". Demişsin, OEM nedir birşey anlamadım. Yani lisansı iptal olmaz Win 10 güncellemesi gelir değil mi?
Birde temiz kurulum format atarken driverlar otomatik pc yükler mi yoksa manuel benim mi yüklemem lazım.

Demişsin, OEM nedir birşey anlamadım. Yani lisansı iptal olmaz Win 10 güncellemesi gelir değil mi?
İptal olur. Oem kısaca donanımdır, orada kullandığım ise donanıma sabit anlamındadır.
Birde temiz kurulum format atarken driverlar otomatik PC yükler mi yoksa manuel benim mi yüklemem lazım.
Uyumlu ise kendi yüklenir, yüklendikten sonra senin yine güncellemen gerekir.

@Murat5038 hocam iyi günler. Nvidia Windows 10'nun 635m ekran kartı ile uyumlu driveri çıkarmış. Bu driverı yüklemem gerektiğinde verdiğin işlemlerimi yapacağım?
Şuan 8.1 kullanıyorum şimdi yüklesem çalışır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı