Casper Hazır PC vs Toplama PC

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vatana gidip parçaları seçiyosun 1-2 saat sonra gelip alıyorsun. Kucaklayıp eve git windowsu kur bitti. 50 yaşındaki amca nerden anlıyacak :D

Parayı ben vermiyorum sonuçta ben sadece ekran kartı ve psu değiştiricem o kadar zaten parayı harçlığımın yarısını koyarak biriktirdim o yüzden benim için bi sorun olmaz ama ya vazgeçicem yada alıcam hangisini tercih edersiniz benim yerimde olsanız ?
O zaman sen bilirsin. Beklemek istemiyorsan al. Ama bence alma :D.

Ekran kartı tamam eyvallah en az 600 W 80+ bi PSU şart hadi buda eyvallah. Ancak adamların koyduğu anakart sana sıkıntı yaratır gibime geliyor. Bence sen dedenin koluna gir gel dedeciğim de Vatan bilgisayar yolunu tut. İçeriye girdiğinizde adama deki üstad şu kadar bütcemiz var şu bilgisayarı istiyoruz diyip ;) işareti çakıyorsun. Adam topluyor bilgisayarı sana en fazla 2 güne gel al diyor. Bu kadar. Sonra geriye dedeciğinin elinden öpmek kalıyor. :D
2 Gün dediğim en fazla şahsen beni 2 gün bekletmişlerdi. :D

Vatana gidip parçaları seçiyosun 1-2 saat sonra gelip alıyorsun. Kucaklayıp eve git windowsu kur bitti. 50 yaşındaki amca nerden anlıyacak :D
Para benim elimde değilki olsa toplamammı :(
O zaman sen bilirsin. Beklemek istemiyorsan al. Ama bence alma :D.
Valla ne yapıcağımı bilmiyorum çok kararsız kaldım kafam karıştı :confused:
Ekran kartı tamam eyvallah en az 600 W 80+ bi PSU şart hadi buda eyvallah. Ancak adamların koyduğu anakart sana sıkıntı yaratır gibime geliyor. Bence sen dedenin koluna gir gel dedeciğim de Vatan bilgisayar yolunu tut. İçeriye girdiğinizde adama deki üstad şu kadar bütcemiz var şu bilgisayarı istiyoruz diyip ;) işareti çakıyorsun. Adam topluyor bilgisayarı sana en fazla 2 güne gel al diyor. Bu kadar. Sonra geriye dedeciğinin elinden öpmek kalıyor. :D
Bakalım deniyicez bişeyler sabah ola hayrola :confused:

Demokraside çarelerin bir kez daha tükenmediğini gördük arkadaşlar. :D

Birde o kasalarda yan kapağı açtığın saniye garanti bozuluyor. Garanti servisi zaten dandik ayrı konu ama böyle birşeyde var.

Demokraside çarelerin bir kez daha tükenmediğini gördük arkadaşlar. :D
Arkadaşın cevabında şurası hoşuma gitti üstad şu kadar bütçemiz var şu bilgisayarı istiyoruz diyosun işareti çakıyosun sonra 2 güne al :D

Neyse arkadaşlar, konu sohbet gibi bi' yere döndü. Bakalım sabah ola hayrola, durum ne olacak. Neyse hepinize teşekkür ediyorum yardımlarınız, fikirleriniz için. Konu kilit lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, hiç casper kullanmadım ben. Ama kötü bir marka. İlla casper alırım diyorsan, alda gör dünya kaç bucak :).

Ama şaka bir yana dedenin elinden tut ve işareti çak bakalım olacak mı ? :D

Evet öyle bişi denicem adam dicek ne göz kaş haraketi yapıyosun sonra dükkandan atıcaklar :D :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı