Casper laptop şarjı bazen doluyor bazen dolmuyor

TahaBey7

Decapat
Yer
Semt-i Emekköy
Daha fazla  
Arkadaşlar, laptopta bir sorun var. Batarya bazen şarj dolduruyor bazen doldurmuyor. Ama elektrik geliyor. 1, 2 saniye dolma ışığı yanıyor sonra gidiyor. Birkaç dakika sonra yine yanıyor, aynı şeyleri tekrar yapıyor. Sorun bataryada diye düşünüyorum ama emin değilim. Temassızlık diye düşündüm ama bilgisayara elektrik geliyor demek ki sorun temassızlık değil. Ne olabilir, illa yeni batarya mı lazım?

Merhaba benim de Casper laptopum var. Bende de aynı sorun vardı. Sorun temazsızlıktı fakat şarj kablosunda ya da bataryada degil şarj soketindeymis. Değiştirdim. Sendede aynı sorun olabilir.
Olabilir ama elektrik nasıl alıyor onu çözemedim. Sokette sorun varsa hiç şarjın dolmaması gerek diye düşünüyorum. En iyisi tamirciye baktırmak galiba.

Olabilir ama elektrik nasıl alıyor onu çözemedim. Sokette sorun varsa hiç şarjın dolmaması gerek diye düşünüyorum.

Hayır soket yalama olmuştur bende öyle oldu eğer elektrik alıyorsa ve o andan doluyorsa bataryada sorun yoktur diye düşünüyorum. Ben yaptırdım üstelik laptopuma ASUS markasına ait soket taktılar fark etmiyor yani düzeldi.

Hayır soket yalama olmuştur bende öyle oldu eğer elektrik alıyorsa ve o andan doluyorsa bataryada sorun yoktur diye düşünüyorum. Ben yaptırdım üstelik laptopuma ASUS markasına ait soket taktılar fark etmiyor yani düzeldi.
Cevap bile yazamıyorum. Şarjı 0 diye açılıyor, biraz sonra kilitliyor kendini. Tamire gidecek o zaman.

Geri
Yukarı