Çözüldü Casper Laptop'u Ne Yapmalı ?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HP notebook var evde. G62 olması lazım. Öntanımlı olarak Windows 7 ile gelmiş. Ben buna 8 yükledim gayet sorunsuz gidiyordu fakat sonradan windows 8 logosundan sonra ekran gelmemeye başladı. Sistemi 3-4 kere yeniden başlatınca ancak geliyordu. Sorun sürücüdeymiş. Sürücü destekliyor görünüyor fakat bu gibi hatalar veriyor. Ne yaptıysam yapayım bu sorunu düzeltemedim tekrar Windows 7 kurdum. En son kullandığımda sorunsuzdu.

Casper'a diyecek laf yok zaten. Süper sistem diye sattıkları o meşhur bilgisayarı (geçen sen bu dönemlerde 1200 lira civarı olan) 4-5 arkadaşım sayesinde kullandım. Arkadaş hepsi mi arızalı olur :) ? Hiç biri tam değil hep bir sıkıntı vardı.

Evet bende de bazen açılmamazlık yapıyordu, kaç defa yeniden başlatınca da otomatik onarma başlıyordu. Win7 Ultimate 64 bit kurayım bakalım ne olacak.

Arkadaşlar sorun çözüldü bilgisayara Win7 Ultimate 64 bit kurdum şu an hiçbir sıkıntı yok ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı