Casper Masaüstü Bilgisayar Mavi Ekran Hatası

emre abuzer

Hectopat
Daha fazla  
Selamın Aleyküm arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi casper marka masaüstü bi bilgisayarım var ne oldugunu anlamadım çalışırken aniden kapandı ve bu mavi ekran geldi sonradan ne yaptıysam bilgisayarı açamadım. Ne olduğu veya neden olduğu hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi (RESİM YÜKLEYEMEDİĞİMDEN ELİMLE YAZDIM HATAYI)

Hata Aynen Şu Şekilde :
A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to computer.

BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO

ıf this is the first time you 've seen this error scrren,
restart your computer.ıf this scrren application , follow
these steps :

Check to make sure any new hardware or properly installed.
If this is a new installation ask your software manufacturer for any windows updates you might need .

If problems continue , disable or remove any installed hardware or software , Disable BIOS memory options such as cachşng or shadowing. If you need to use sade mode to remove or disable components , restart your computer , press f8 to select advanced startup options and then select safe mode

Technical İnformation
STOP : 0X000000074 (0X0000000000002,0XFFFFFF88002EE09E0,0X000000000000000002,0XFFFFFFFFC0000009A)

Collecting data for crash dump ...
İntializing dşsk for crash dump ...
Begining dump of physical memory .
Dumping physical memory to disk : 100

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı