Casper MB55LL1 işlemci yükseltme önerisi

Bütçe
50-100

HyperWes

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 7700XT RYZEN 9 7950X3D 32 GB RAM
Meslek
(TaleWorlds Entertainment) Dijital Oyun Geliştiriciliği Stajyeri
RAM
4
Anakart
MB55ll1
Merhabalar. Benim Casper MB55LL1 model isimli laptopum var. İşlemcisi Celeron B830 Intel HD Graphics. Oyunlarda ve Windows'ta SSD olmasına rağmen çok kasıyor. İslemci yükseltmek istiyorum ama hangi işlemcilerin uyumlu olduğunu bilmiyorum. En azından CS:GO'dan 30 40 FPS alsın istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Laptoplarda belirli modeller dışında işlemci yükseltmesi yapılamaz, Casper marka bir bilgisayarda da bu özelliğin olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca yükseltilebilir olsa bile bu kasa için alabileceğiniz modeller sınırlı çünkü soğutma gibi parçalar daha yüksek seviye bir işlemciye göre dizayn edilmemiş oluyor.

Kasanın içini açıp baktıysanız 35 watt TDP'ye sahip işlemcileri takabilirsiniz. Takabileceğiniz en iyi işlemci 3632qm, bunun dışında 3. veya 2. nesil herhangi bir I5-I3 işlemci takılabilir, i7 olarak da 35 watt TDP'ye sahip olan modeller takılabilir.

Teşekkürler.
Kasanın içini açıp baktıysanız 35 watt TDP'ye sahip işlemcileri takabilirsiniz. Takabileceğiniz en iyi işlemci 3632qm, bunun dışında 3. veya 2. nesil herhangi bir I5-I3 işlemci takılabilir, i7 olarak da 35 watt TDP'ye sahip olan modeller takılabilir.

i3 3110M almaya karar verdim fiyatı uygun ve performanslı bir işlemci uyumlu mudur acaba.

Uyumludur, ekstra 2 thread gelmesi bir avantaj, TDP değeri de uygun.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim siparişi veriyorum.
Uyumludur, ekstra 2 thread gelmesi bir avantaj, TDP değeri de uygun.

Intel Core i3 3110M İşlemci CPU 2.40GHZ 3M Önbellek SR0T4 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor merhaba bunu şimdi alacağımda uyumlu olup olmadığı konusunda kararsız kaldım.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim siparişi veriyorum.

Intel Core i3 3110M İşlemci CPU 2.40GHZ 3M Önbellek SR0T4 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor merhaba bunu şimdi alacağımda uyumlu olup olmadığı konusunda kararsız kaldım kesin uyumlu mudur sonra sıkıntı yaşamayım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı