Casper Nirvana C600 laptop ne kadar eder?

kaanbey7

Decapat
Arkadaşlar selam yakın zamanda oyuncu laptopu almayı düşünüyorum şu anki laptopum Casper Nirvana C600 2018'den beri kullanıyorum. Özellikleri 12 GB RAM 1 TB hard disk ekran kartı GT940M GTA 5 CS:GO Witcher 3 gibi oyunlarda FPS iyi laptopta herhangi bir sorun yok sapasağlam. Sizce bunu satmaya kalksam 2. el. Kaça satmalıyım?

3000-3500 civarı bence.

Hocam bence daha fazla eder işlemci i5 bu arada.

Arkadaşlar selam yakın zamanda oyuncu laptopu almayı düşünüyorum şu anki laptopum Casper Nirvana C600 2018'den beri kullanıyorum. Özellikleri 12 GB RAM 1 TB hard disk ekran kartı GT940M GTA 5 CS:GO Witcher 3 gibi oyunlarda FPS iyi laptopta herhangi bir sorun yok sapasağlam. Sizce bunu satmaya kalksam 2. el. Kaça satmalıyım?

İşlemci Intel Core i5 yazmayı unutmuşum.

Hocam bence daha fazla eder işlemci i5 bu arada.

İşlemci Intel Core i5 yazmayı unutmuşum.
Kaçıncı nesil i5?

Birde belki daha fazla edebilirdi de işte markadan kaybediyor. Birde SSD yok cihazda oda bir eksi. Belki aynı özelliklerde Lenovo veya Asus olsa birde SSD olsa o zaman 4000'i zorlayabilirdi bence. Gene siz bilirsiniz tabi. Muadillerine bakın kaça koymuşlar işlemci neslini ve markayı ve HDD'i göz önünde bulundurarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı