Casper Nirvana CN.BMI620A League of Legends FPS düşüklüğü

Shanks

Hectopat
Merhaba, bilgisayarım ısındıgı için temizlettirmeye verdim (sadece fan temizliği). Verdikten sonra ısınma sorunu gecti fakat daha önce yükseğe yakın görüntü ayarlarında oynadıgım league of legends'ı şuan oynayamamaktayım. Yani fps önceden 60'da sabitti şuan en düşük ayarlarda sürekli değişiyor ve 15 25 dolaylarında. Buda oynanmaz hale getiriyor. Bilgisayarıma format attım oyunu tekrar yükledim ekran kartının son sürümünü yükledim ama sorun çözülmedi. Ne yapmam lazım? Yardım ederseniz çok sevinirim.

Pc özellikleri;

* İşlemci Üreticisi Intel®
* İşlemci Modeli Core™ i7
* İşlemci Numarası 620M
* İşlemci Hızı 2,66 GHz
* İşlemci Hızı-Hızlandırılmış İşlemci hızı 2.66 GHz, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile maximum 3.33 GHz., 4MB Intel® Akıllı Bellek
* Bellek 6 GB
* Disk Kapasitesi 500 GB
* Disk Dönüş Hızı 5400 rpm
* Ekran Boyutu 15,6″
* Ekran Kartı Belleği 1 GB
* Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768 px
* Ekran Kartı Nvidia Geforce GT320M Optimus Ekran Kartı
* İşletim Sistemi Windows 7 Home Premium
* Ağırlık 2,90 kg
* Ön Bellek (L2 Cache) 4 MB
* Veri yolu Hızı 1066 MHz

Gerekli güncellenmesi gerek bileşenleri güncellersen sorunun çözülecektir. Ekran kartı,bios,fırmware vb.

Mobil bir ekran kartın olduğunu ve Casper kullandığını görüyorum. Bu neredeyse imkansız. Sıfırdan masaüstü toplamak veya dizüstü almak dışında pek bi şansın yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı