Casper Nirvana F650 hazır EFI

Hocam aslında benim attığım Github linkli dosya ile sıkıntısız olması lazımdı, garip geldi. Başka bir Monterey'de çalışan Utility bulursam buraya atarım.
Ya orada ağ adı istiyor ondan sonra olan parola ekranına gelmiyor diğer kurulama geçiyor ondan mı acaba ?

Yok hocam hiçbirisi olmadı üstte Wi-Fi yazısı görünüp kayboluyor anlamadım sorunu.

Hayır direk kurulum yapıp bitiriyor ağ ismi dediği bağlanacağım ağ adı değil mi?
Evet, onun çıkması lazım. Çok saçma geldi, sorun nerede bilemiyorum. Hackintool indirip RT2780 kext'inin aktif olup olmadığına bakar mısınız bir de?

Evet, onun çıkması lazım. Çok saçma geldi, sorun nerede bilemiyorum. Hackintool indirip RT2780 kext'inin aktif olup olmadığına bakar mısınız bir de?
Tamam nasıl bakacağımı söylersen geçerim hemen macosa

Buradan Hackintool'u indirin.
Installed kısmına bir de USB kısmına da bakın neler var diye.

Sanırım sorun chipsette bende olan RT7601 görünüyor daha önce Kali için almıştım ekran resimlerinde bakınca orada gördüm ben 5370 diye sipariş vermişim baska chipset ile gelmis şimdi fark ettim Bosa mı ugrastırdılik seni hangi modelleri destekliyordu ki acaba

Hocam bu Utility bu modelleri destekliyor:
  • MT7601, MT7610, RT5370, RT2870, RT3071, RT2770, RT5572, RT3572, RT3072, RT3070, RT3573, MT7621U
Belki kext farklılığı vardır, bir bakayım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…