Casper Nirvana H36 sürücü yükleme sonrası siyah ekran

kardeşim maalesef bu sorunun bir çözümü yok. aynı bilgisayara ben de sahibim. bu konuyu baya bir araştırdım. baktım , ettim, her şeyi denedim. Çözümü bulamadım. Ama sorun belli. Casper Nirvana h36 model kodlu bilgisayar, ati mobility radeon hd5650 nin yeni güncellemelerini kabul etmiyor. diyelim ki pc ni W10 a yükselttin. güncel sürücüyü yüklersin fakat bilgisayar sürücüyü görmez, intel in grafik kartını kullanır. yeni sürücüyü kuramazsın, eski sürücüyü hiç kuramazsın. çünkü eski sürücü windows 10 veya 8 i desteklemiyor. mecburen windows 7 de sürücünün eski sürümünü kurup öyle kullanmalısın. ya da yeni bir bilgisayar almalısın. bu sorun Casper'dan kaynaklı bir sorun ve ne kadar yazsam da bir cevap gelmedi. eski olduğu için de zaten cevap vermelerinin bir yararı olmaz. O yüzden mecburen W7 ve ekran kartının eski sürüm sürücüsünü kullanmalısın. ancak öyle görüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı