Casper Nirvana N220 Casper Logosunda Takılı Kalıyor

Dediğiniz gibi "Bu işlerden Anlıyorsa" yapabilir. Bu işlerden anlamıyorsa sizin dediğiniz işlemleri yapmaya çalışır ve cihaza zarar verirse asıl yanlış bilgilendirmeyi siz yapmış oluyorsunuz.

Cihazınızın garantisi devam ediyorsa yetkili servise göndermelisiniz. Onlar bu sorunu çözmenin yanı sıra cihaz bakımınını da yapıyorlar.

Cihazimin garantisi devam ediyor teşekkürler . Cumartesi garantiye göndereceğim garantiye göndermeden önce video cekmeli miyim sizce ? Olur da orda ekranını falan kırıp suçu bize atmaya calisirlarsa diye

Cihazimin garantisi devam ediyor teşekkürler . Cumartesi garantiye göndereceğim garantiye göndermeden önce video cekmeli miyim sizce ? Olur da orda ekranını falan kırıp suçu bize atmaya calisirlarsa diye

Yetkili Servis güvenilir ise video çekmenize gerek yok. Ama güvensizlik yaşıyorsanız cihazın ön - arka - kenarlarını , ve yüksek ışıkta tüm detayları görünecek şekilde video çekin. Eğer Servisten hasarlı veya bozulmuş gelirse bu belgelerle yetkili birimlere başvurun.

O tür bir olay yaşamadık şuana kadar zaten arıza kabuldeki arkadsşlarımız cihaz servise girişi yapılmadan fiziksel durumunu not ediyorlar.eğer size yakın bir bölge bayisine gönderirseniz işlemler merkezden hızlı çözülüyor bilginize.

Sanırım aralık veya ocak ayında servise göndereceğim cihazımı bu arada ilk sayfalarda sürüm yükseltilemez veya değiştirilemez yazmışsınız fakat bu fotoğrafı ben yaklaşık 1 ay önce falan çekmiştim böyle bir şey nasıl mümkün oluyor orayı anlamadım .

Dosya Ekleri

• IMG-20171015-WA0001.jpg
    IMG-20171015-WA0001.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 128
Cihazımı geçen hafta garantiye verdim oradaki bayi cihazımı ana servise göndermiş.Dediklerine göre sorun yazılımsal değilmiş. Bir hafta yada on gün içinde gelirmiş .

Sorun yazılımsal değil demişlerdi fakat bugün aradığımda cihazımın ana bayiden geldiğini ve yazılım atıldığını ücretinin ise 30 lira olduğunu söylediler . Ben şüphelendim açıkçası.Ayrıca kargoya verin diyoruz ücretini elden istiyorlar ben 40 km yol mu gideceğim cihazımı almak için ?

Cihazımı sorunsuz bir şekilde aldım yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı