Casper Nirvana N220 Casper Logosunda Takılı Kalıyor

OguzEmre45

Kilopat
Yer
Manisa/Kula
Daha fazla  
Casper Nirvana N220 tabletim var . Tabletim Casper logosunda takılı kalıyor ve saatlerce beklememe rağmen geçmiyor. BIOS menusune girmek istediğimde ise 'ESC is Pressed go to boot options' yazısında kalıyor. Son çarem burası, bilgisayarcıya götürdüm çünkü en yakın servis buraya 40 km uzakta. Bilgisayarcı yapamadım dedi.
Buradan bu sorunla daha önce karşılaşmış birileri var ise ve bana yardımcı olursa çok sevinirim. Hepinize iyi akşamlar Technopat.net kullanıcıları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcının yapabileceği iş değil hata işletim sisteminde ve bu cihazın imajı özeldir sadece teknik servisi çözer.Normal bir desktop PC gibi format atma imkanınız yok.

Flash bellek ile format atabilirsin kardeşim cihaza. Bende n240 var format sayesinde sorunu çözdüm. Win 10 32 bit kurulum hazırlaman gerekiyor.

Flash bellek ile format atabilirsin kardeşim cihaza. Bende n240 var format sayesinde sorunu çözdüm. Win 10 32 bit kurulum hazırlaman gerekiyor.
Abi bios menusune giriş yapamıyorum ki cihaz öyle saatlerce bekliyor servisi arıyorum yazılım diyor kendim yapamadım bilgisayarciya götürdüm onlar yazılım atıyor falan diyor bi firmware dosyası buldum cihazıma ait içindeki pdf ye baktım cihazi usb bellekle boot ediyor orda cmd geliyor ordan atıyor yazılımı yani tek çare garanti gibi gözüküyor

İlk önce recovery menüsüne girmen gerekiyor (power tuşu ile ses kısma tuşuna açılana kadar aynı anda bas) ordan sırayla sorun gider ve sıfırlama seçeneklerini dene eğer yine açılmazsa cihaz bu menüden biosa girip format atabilirsin.

Evet bende düşüncelerimi paylaşıyorum arkadaşla saygı çerçevesinin dışına çıktığımı düşünmüyorum. [emoji4]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı