Casper N220 Windows 10 Kurma Rehberi

Bilgisayar açılmıyor açılış ekranında otomatik onarıma hazırlanılıyır diye yazıyla takılıyor. Nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 5584C3C9-A519-4F71-937D-DF15FD95E414.jpeg
    5584C3C9-A519-4F71-937D-DF15FD95E414.jpeg
    140 KB · Görüntüleme: 48
Kardeşim çok teşekkür ederim. Hiçbir yerde bulamadığım driverleri verdin. Cihazı artık adam akıllı kullanabiliyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim.

Vallahi arkadaşım işin gücün rast gitsin benim sorunumda sayende çözüldü bir sıkıntı var sadede tablet modundayken arama yapacağım sırada ekran klavyesi gelmiyor bir tek sıkıntı o varsa çözümü yardımcı olursan iyi olur tekrar çok teşekkürler Allah razı olsun.

Merhaba öncelikle. Bu konuyu biraz karışık bir tablet olduğu ve garantinin de normalde almaması gereken yazılım yükleme parasını yüksek bir meblağ karşılığında aldığı için yardım amaçlı yapıyorum. Öncelikle buradan kendi sitelerindeki driverların yetersiz olduğu için sizi bayağı uğraştıracaktır. Ben size driver paketini vereceğim. Yapacağınız hatalardan ben sorumlu değilim. Bu sadece bir rehberdir.

• İlk olarak sisteminize uygun Windows sürümünü indirmeniz lazım, ona buradan ulaşabilirsiniz. Windows 10'u Ä°ndirin
  • Sonra aşağıdaki fotoğraflar gibi yaparak devam edin.
  • Eki Görüntüle 246248
  • Eki Görüntüle 246249
  • Eki Görüntüle 246250
  • Eki Görüntüle 246251
  • Evet bu işlemler bittiği zaman ise tabletin klavyesi üstünde ve flash disk takılı bir şekilde bilgisayarı kapatın.
  • Sonrasında ise tabletin ses kısma ve açma-kapama tuşlarına basarak tabletin açılmasını bekleyin. Ekranda wait yazısını göreceksiniz. (Eğer işletim sistemi tamamen silindi ise buraya kadar olan bölümü başka bilgisayardan aynı ayarlarda yapmanız lazım ve sonrasında ise BIOS'a girip oradan boot edeceksiniz flash belleği.)
  • Sonra ise aşağıdaki resimden aygıt kullan, USB aygıtı kullan seçin.
  • Eki Görüntüle 246252
  • Bundan sonra normal olarak bütün diskleri silin ve normal format atın.
  • Format bittikten sonra kesinlikle internete cihazı bağlamayın.
  • Ve şimdi driverları yükleme sırası geldi. Bu linkten driverları indirebilirsiniz.
  • Win10_Driver_B8_B10.zip
  • Bu dosyayı klasöre çıkartın ve sonra İnstaller/PlatformInstaller dosyasındaki Setup.exe'yi çalıştırın.
  • Program Intel firmasına aittir güvenilir.
  • Evet bu kadar olmayan driver olursa manual kurulum ile dosyada kiler kurulmalı ya da Casper'in sitesinden indirilmelidir.
  • Bu driver ekranı çalışmayan arkadaşlara da yarayabilir denemeye değer.
Okuduğunuz için teşekkürler.

Çok teşekkürler. Bu linkteki sürücüleri yükledim dokunmatik, ekran, ses, vs. hepsi düzeldi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı