Casper Nirvana TW8 Mac OS X Wifi Sorunu

BU zihniyetle ilerlediğiniz sürece siz hiçbir şekilde sürücü kuramazsınız. Sayfadaki üç programı size kim yükleyin dedi? Tek link var orada. Programı yükledikten sonra PC'yi yeniden başlattınız mı? Uygulamayı dashboard'dan çalıştırdınız mı? Maalesef Mac konusunda çok tecrübesizsiniz. Sürücü yükleyemiyorsanız uyumlu sürücü arayın. Bulamıyorsanız da uyumlu USB ağ kartı almanız gerek.

Dashboard'dan nasıl çalıştıracağız uygulamayı açıklarmısınız?

Hayır. Kartınıza ait DMG dosyasının içindeki paketi yükleyince geliyor. Ralink'e özel bir uygulama. Olmazsa Kext linki vereceğim size.

Kext linkini verir misiniz şimdi?

- - - Güncellendi - - -

Kext linkini verirmisiniz şimdi.

Recep bey bazı bulduğum şeyleri denedim ama olmadı siz acaba bahsettiğiniz kext'i verecek misiniz?

- - - Güncellendi - - -

Kext linkini verir misiniz şimdi?

- - - Güncellendi - - -

Recep bey bazı bulduğum şeyleri denedim ama olmadı siz acaba bahsettiğiniz kext'i verecek misiniz?

Evet beyler yardım edecek bi mübarek yok mu içinizde kaç gündür bu sorunun bi türlü çözümünü bulamadık. :eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı