Casper TW8 Mac OS X Mavericks Kurulum Sorunu

Epey eski bir sistemin var. Daha önce bu tür eski sistemlere kurulum yapanlar USB bellekteki bazı dosyaları eski sürümleriyle değiştirmişlerdi.
Merhaba neredeyse aynı sisteme sahibiz. Kurulum'u Chemalon bootloader ile yaptım sorunsuz oldu.

BIOS'da bir kaç ayarla oynadım ve yükleme sayfasına girebildim nihayet. :) Clevor bootloader ile yükleme yapıyorum şu an, yaşasın!
Yalnız tek çekincem, wireless'ın çalışıp çalışmayacağı. Umarım çalışır. Sizde çalışmış mıydı wireless, alifuat ?

Bu arada teşekkür ederim yardımlarınız için.

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Kartı değiştirmeyi düşünüyorum; fakat benim kartım olan intel yerine atheros 9285 uyumlu mudur? Yoksa başka seçenekler mi denemeliyim?
Bir de, bu kartları satın alabileceğimiz güvenilir bir site var mı, hızlı gönderi yapan ve uygun fiyatlı.

Teşekkür ederim Recep Bey, bugün inceleyeceğim modelleri. 802.11ac olanlardan sipariş veririm büyük ihtimalle. Uyumlu olup olmadığı bilgisi için size danışırım tekrar buradan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı