Casper Nirvana Windows 8.1 Kurma

Umut Koçsoy

Hectopat
Yer
Yozgat, Turkey
Daha fazla  
Meslek
çalışıyor
Abi bende bi laptop var.

• Casper nirvana 15.6
  • işlemci intel pentium b950 cpu 2.10 Ghz Çift çekirdek işlemci
  • ram 4gb 1333 mhz
  • 320 GB harddisk
  • 1 gb NVIDIA Geforce GT520M

Abi ben bu laptopa windows 8 yada windows 8.1 kurarsam bi sıkıntı olur mu? Bios'unu güncelledim cevabını bekliyorum abicim. :)

Windows 8.1 kurduktan sonra hangi programları önerirsiniz? Hangi programları kurmalıyım?

- - - Güncellendi - - -

Recep Abi windows 8 de parolayı nasıl iptal ederim yardımcı olur musunuz?

- - - Güncellendi - - -

Recep Abi ben bu Laptop'ta Bıos'a giriyorum. Ama boot menüye hangi tuşla gireceğim?

Benim formattan sonra kurduklarım.

vtyur.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 kurduktan sonra önce eksiksiz bütün sürücüleri, sonra devamlı kullandığın programları kurmalısın. Sürücüleri Windows Update kendisi kuruyor zaten. Sen de Winrar, IDM, Media Player Classic, Chrome, Office gibi programları kurarsın.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Ben şimdi zaten başta görmüşsünüzdür bilgisayarımın markasını modelini yazmıştım. Sizce en iyi işletim sistemi Windows 7 mi? Windows 8 mi? Benim bir abim var. Oda benim bilgisayarı biliyor. Senin pc'ye Windows 7 en iyisi dedi. Ama ben yinede siz değerli dostlarıma soruyum dedim. Cevaplarınızı bekliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Birde ben Windows 8.1 e geçtim geçeli facebookta kamera açamıyorum. Kamera programı falan yüklü. Eksiksiz ama İngilizce bir yazı çıkıyor. Ne yapabilirim?

Windows 7'nin iyi dendiği bilgisayarda Windows 8'e hangi mükemmellik terimi düşünülebilir diyim siz anlayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı