Casper Nirvana Windows 8.1 Kurma

Senin ki yine iyi ben buna kurdum 8.1 gayette memnunum.

svQ3c.jpg

Ugqj0.jpg

Windows 8.1 kurduktan sonra hangi programları önerirsiniz? Hangi programları kurmalıyım?

- - - Güncellendi - - -

Recep Abi windows 8 de parolayı nasıl iptal ederim yardımcı olur musunuz?

- - - Güncellendi - - -

Recep Abi ben bu Laptop'ta Bıos'a giriyorum. Ama boot menüye hangi tuşla gireceğim?

Program önerirsi.
https://www.piriform.com/ccleaner

Şu an Windows 7 Home Basic 64 bit kullanıyorum. Gayet memnunum. Windows 8'de bazı eksikler olduğunu düşünüyorum. Bir de zaten Windows 8 yeni çıktı. Üstünden 1 kaç sene geçmesi lazım. Şu an daha oturmamış bir işletim sistemi. Benim bütün kullanıcılara tavsiyem Windows 7'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umut sen istersen Windows 3.1 kullan. Üzerinden 22 sene geçti. Senin mantığına göre daha iyi olması lazım. Lütfen bu tür tavsiyelerini kendine sakla. Bu konularda belli bir bilgi birikimin olmadığı belli. Eksiklik nedir diye sorsam en başta "Başlat menüsü" yok diyeceksin.

Windows 8.1 şu an için en güncel, en başarılı, en performanslı ve en kullanışlı işletim sistemidir. Bunun tartışılmasını bile kabul etmeyiz.

Şu an Windows 7 Home Basic 64 bit kullanıyorum. Gayet memnunum. Windows 8'de bazı eksikler olduğunu düşünüyorum. Bir de zaten Windows 8 yeni çıktı. Üstünden 1 kaç sene geçmesi lazım. Şu an daha oturmamış bir işletim sistemi. Benim bütün kullanıcılara tavsiyem Windows 7'dir.

Saçmalıyorsun. Windows 8, Windows 7'nin kararlılığı üzerine oturtulmuştur ve tamamen farklı bir işletim sistemi değildir. Windows 8'in üzerinden zaten 1 sene geçtiğinden dolayı bi kere daha saçmaladın.

Senin tavsiyen kimin umurunda? Windows 8.1 64 Bit en iyi işletim sistemidir ve Technopat Windows 8.1 tavsiye eder!

O zaman windows 8 le yolumuza devam sizlere katılıyorum arkadaşlar.

- - - Güncellendi - - -

Windows 8.1 kurdum ama facebookta kamera açamıyorum şöyle bir hata çıkıyor:

Kod:
Bu yazılım geçiçi olarak kullanılamıyor Lütfen Daha Sonra tekrar deneyin

Kamera drıveri facebook video call yüklü bi sıkıntı yok ama ben sorunu çözemedim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı