Casper Pişmanlıktır!

Casper partnerlerinden biri olan bir şirketin kurumsal departmanında çalıştım (departman kurdum) geçmişte. Casper almam, çevremdeki kimseye al-dır-mam! Tüm ürünler için geçerli.

Elektronik her üründe markası ne olursa olsun sorun çıkma ihtimali vardır, teknoloji şans işidir sözü biraz da bundan dolayı gelir. Casper gibi markaların ürünlerini almak ise bir şans değil, sonucunun üzücü olması ihtimali kat kat daha yüksek olan bir kumardır.

Kullandığı ya da çevresinden gördüğü 1-2 ürüne göre utanmadan tavsiye verilip marka savunuluyor. Satılan ne kadar Casper ürün varsa onların yarısı birkaç ay içinde teknik servise geri dönüyor. Bunu bilmeyenler de rahat rahat başkalarının parasıyla oynayacağı bir kumar için tavsiye veriyor...

Sadece webde gezindim. 😊
Haha atmanızın sebebi nedir ? öğrenebilirmiyim ben küçükken kullandığım casper dan bahsettim o zamanlar için iyi bilgisayardı nirvana serisi asla unutmam hiç birşeyde donmazdı ayrıca benim bahsettiğim masaüstü zaten dizüstü alan parasını çöp etmiştir marka farksız.

Casper neden mi pişmanlık? PCB yani Anakart'ları çöp, kasanın malzeme kalitesi çöp, soğutma sistemi kötü, servisleri rezalet ötesi. Asla almayın arkadaşlar. 2013 yılında hediye Casper Nirvana gelmişti bana. CD-ROM ve klavye çalışmadığı için servise gönderdim. Geldiğinde cihaz tamir olmamıştı ve kasanın kenarları kırılmıştı. Tüketici hakem heyetine başvururdum aslında ama hediye olduğu için çok üstüne gitmedim.

ayrıca benim bahsettiğim masaüstü zaten dizüstü alan parasını çöp etmiştir marka farksız.

Masaüstünden bahsettiğini belirtmemişsin sadece Nirvana demişsin ayrıca ister dizüstü alırım ister masaüstü alırım nedir bu masaüstü sevdası ya anladık ısınmıyor ne yapabilirim?

Masaüstünden bahsettiğini belirtmemişsin sadece Nirvana demişsin ayrıca ister dizüstü alırım ister masaüstü alırım nedir bu masaüstü sevdası ya anladık ısınmıyor ne yapabilirim?

Şöyle düşün bir insanı bir telefona sığdırmakmı daha zordur, yoksa kutuya mı?
Cevabın kutuya değil mi o kutu masaüstü kasası, telefon dizüstü, insanıda bilgisayar olarak referans alırsak, dizüstüne koskaca bilgisayarı sığdırmak daha zordur, bu yüzden daha pahalıdır.
Ama masaüstü ona oranla çok daha ucuzdur. Farkları bu 8000 TL'ye satılan Gaming dizüstü ile 4500-5000 TL'ye satılan masaüstü 3 aşağı 5 yukarı aynı performansı verir.

Şöyle düşün bir insanı bir telefona sığdırmakmı daha zordur,yoksa kutuya mı ?
Cevabın kutuya dimi o kutu masaüstü kasası,telefon dizüstü,insanıda bilgisayar olarak referans alırsak, dizüstüne koskaca bilgisayarı sığdırmak daha zordur,bu yüzden daha pahalıdır
ama masaüstü ona oranla çok daha ucuzdur.Farkları bu 8000 tl ye satılan Gaming dizüstü ile 4500-5000 tl ye satılan masaüstü 3 aşağı 5 yukarı aynı perfornmans verir.

İyi peki iş yerinde toplantıda sunum yapmak için kasayı taşırsın.

İyi peki iş yerinde toplantıda sunum yapmak için kasayı taşırsın.
Ben burda fiyat farkını ele aldım, aldığın makinenin fiyatına göre beklentiniz olacak o zaman 2,3 k lık laptoptan çok birşey ummayın sadace sunum için kullanabilirsiniz,zaten hitap şekilleri farklı dizüstü genelde ofis çalışanları tarzı kişilere yönelik,ama forumun çoğunluğunu barındıran oyuncu kitlesi için dizüstü: çöp.

Yeni konular

Geri
Yukarı