Chrome Pişmanlıktır!

Yaklaşık 5-6 aydır Yandex.Browser kullanıyorum. Chrome'daki ağırlıktan eser yok. Chrome eklentilerimi de rahatça kullanmanın yanında kendi eklentileri de oldukça kullanışlı.

@er36po çok özürdilerim telefonun düzeltme saçmalığı.
@I3eyaz peki neden chrome değil de yandex kuruyor ben istemeden. Ben neticeyi tartışıyorum burada. Safım ben zaten bilmiyorum custom kurulumu seçmeyi. Benim tarzım bu ama yandex ve birçok program izin vermiyor next next yapmaya.

İstemeden kurmuyor, o programları yüklerken yandex'i indir seçeneğinde olan tiki kaldırman lazım. O tik işaretliyken kabul etmiş oluyorsun. :)

Ayrıca senin indirdiğin programın para kazanması için yandex ile anlaşma yapıyor. Eğer yandex para vermese o programı yapmazlar. Birde böyle bak.

En kötüsü portal sepeti belası. 2 kere format attırdı bana. Gitmiyor abi o kadar dosya sildim yok gitmiyor. Neyse Yandex'i telefonda yedek tarayıcı olarak kullanıyorum ben. Ama bilgisayara da indireceğim şimdi ikna ettiniz beni.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı