Casper Pişmanlıktır!

Marka karalamanın amacı nedir bilmiyorum. Bu forumda olan insanların çok büyük bir çoğunluğu hangi markanın hangi koşullar altında seçilmesi gerektiğini biliyor. Anlattığın problem markadan çok servis ile alakalı gibi, eğer bir ürün satın almadan önce oturup kafa yormuyor isen sadece bir markayla değil hepsiyle sorun yaşarsın genelleme yapmak akıllıca değil.
Ürünü ilk alıp arizali çıkması servisle alakali degil. 4800 tl para veriyorum bozuk çıkıyor geri gönderiyorum yenisini gonderiyolar sıfır urun yolluyorlar oda ayni sorunla bozuk cikiyor burda servis problemi hangisi sizce ? Servis sadece bilgi vermedi gec yolladi ürünün iki defa bozuk cikmasi kesinlikle markayla alakalı. Servis sadece soruna bakar yenisini gönderir oda bozuk çıkıyorsa kusura bakma ama ben o markaya bidaha yanaşmam benim dilim yandı baskalarinin yanmasın diye tecrubemi paylaştım.

O KADAR KÖTÜ DEĞİL Ben zamanında Nirvana serisi almıştım eskilerde 5-6 yıl önce 6 yıldır kullanıyordum kuzenime verdim bir sorun bile yaşamadım kullanıcı hatası olarak düşünüyorum veya vatan bilgisayara gelirken hasar alması vs 6 yıl kullandım çünkü ben şimdi acer kullanıyorum kesinlikle casper iyi.

O kadar kötü değil ben zamanında Nirvana serisi almıştım eskilerde 5-6 yıl önce 6 yıldır kullanıyordum kuzenime verdim bir sorun bile yaşamadım kullanıcı hatası olarak düşünüyorum veya Vatan Bilgisayar'a gelirken hasar alması vs 6 yıl kullandım çünkü ben şimdi Acer kullanıyorum kesinlikle Casper iyi.

2017 yılındaki konuyu hortlatmışsınız hocam 🙃

O KADAR KÖTÜ DEĞİL Ben zamanında Nirvana serisi almıştım eskilerde 5-6 yıl önce 6 yıldır kullanıyordum kuzenime verdim bir sorun bile yaşamadım kullanıcı hatası olarak düşünüyorum veya vatan bilgisayara gelirken hasar alması vs 6 yıl kullandım çünkü ben şimdi acer kullanıyorum kesinlikle casper iyi.

2018 Aralık ayında satın aldığım Casper Nirvana F650 6. ayında bozuldu, hiç garantiye vermekle uğraşmadım direkt yeni bilgisayar topladım.

2018 Aralık ayında satın aldığım Casper Nirvana F650 6. ayında bozuldu, hiç garantiye vermekle uğraşmadım direkt yeni bilgisayar topladım.

Senin kullanım şekline bağlı. Benim emektar 2 GB'lik bir şeydi ama PES de FIFA da atardım, stabil çalışırdı, çok zorlamazdım. Toplamda 2'ya da 3 kere formatladım, güzel bilgisayardı zamanında 6 yıl önce zaten 2 piksel oyunlar yaygındı. GTA 5 vardı ama çoğu oyun GTA 5 gibi güzel grafikli çıkmıyordu çünkü adam gibi donanım ürünü yoktu. Yavaş yavaş RTX, Corsair, MSI böyle markalarla 4K oyun ortaya çıktı. 8 yıllık bir bilgisayardı zamanın MSI'ydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan 2 ay önce Casper Excalibur G700 serisi laptop aldım Vatan Bilgisayar'dan. Kurulumunu falan yaptırdım eve geldim CS:GO ve PC programlarını yükledim aradan 3 saat sonra oyun oynarken PC dondu hiçbir şekilde tepki vermedi. Açma kapama tuşundan kapattım tekrar açtım 10 dk sonra bir daha dondu. Dedim yarın da kullanayım bir şey olursa geri veririm. Sonraki gün 3 saat sonra yine donma yaptı, sinirlendim sabah kalkıp Vatan'ın yolunu tuttum. Servise göndereceklerini söylediler, tamam dedim. 1 ay sonra yenisi gönderdiler tabii bu süreçte servisi aradım, berbat servisleri var hiçbir şeyden bilgileri yok. Yenisini bir hevesle aldım, eve geldim yine donma yaptı şaşırdım. Oyun oynarken sürekli donmalar yaptı, düzelir diye 1 hafta bekledim sonra tekrar gittim; araya tanıdık birini soktum zorla iade ettirdim. 2-3 saat içinde kasa toplamaya karar verdim. Casper düşünenlere tavsiyem: Kesinlikle bulaşmayın ben dinlemedim 2 ay uğraştırdı beni, siz bulaşmayın.

Ben Casper Nirvana S500 modelini aldım bir sıkıntı yaşamadım da ha, Google anlık dondu sanki bir kere ya da internet ile alakalı da olabilir sağ alttan masaüstüne hemen geçtim düzeldi 1 kere oldu da ha, 1 ay oldu alalı şu an bir sıkıntı yok.

Geri
Yukarı