Casper VIA S10 açılmıyor

HavucluDavsan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım, uzun süredir babam kullanıyordu. Bu ekranda kalıyor ve içinde çok önemli oyun ve fotoğraflarım var. Aşırı eski tablet. Kurtarabilir miyim?

Tableti eski haline getirmemi sağlar iseniz para bile verebilirim, benim için çok önemli.

Dosya Ekleri

• 17115694670961931544109049142097.jpg
    17115694670961931544109049142097.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Merhaba hocalarım, uzun süredir babam kullanıyordu. Bu ekranda kalıyor ve içinde çok önemli oyun ve fotoğraflarım var. Aşırı eski tablet. Kurtarabilir miyim?

Tableti eski haline getirmemi sağlar iseniz para bile verebilirim, benim için çok önemli.
Aktif olarak kullanılıyor muydu yoksa kapalı şekilde çekmecede duruyor muydu?

Dediğiniz ekran gelmiyor 😐

Bu Casper yazan ekran yanıp sönüyor sadece.
Bu tip cihazlarda belli tuş kombinleri olur. Ses açma + Ses kısma + power tuşuna basılır, veya ses kısma + power tuşu olur veya ses açma + power gibi.
Bu tip ekranda takılı kalma durumunda cihazı tamamen kapat seçeneği gelmez o yüzden bu tuş kombinasyonunu hızlı yapmak gerekiyor veya şarjının tamamen bitmesini beklemek gerekiyor.

Bu tip cihazlarda belli tuş kombinleri olur. Ses açma + Ses kısma + power tuşuna basılır, veya ses kısma + power tuşu olur veya ses açma + power gibi.
Bu tip ekranda takılı kalma durumunda cihazı tamamen kapat seçeneği gelmez o yüzden bu tuş kombinasyonunu hızlı yapmak gerekiyor veya şarjının tamamen bitmesini beklemek gerekiyor.
Tamamen eş zamanlı yapmama rağmen tepki vermiyor, hep aynı ekran geliyor. İğne sokulan yerden yapsam olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:13 dkya kadar olan yere gelmeniz lazım. Biraz zaman isteyen durumlar bunlar o yüzden cihazı şarja takın, ardından bu tuş kombinini yapın ekran gider gitmez hiçbir şeye basmayın şarj oluyor ikonu gelsin ve cihazın o modda olduğunu bilelim, sonra şarjdan çektiğinde tamamen kapalı konuma gelecektir. Ondan sonra bu "Recovery" moda girebiliriz diye umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı