Casper VIA S10 açılmıyor

HavucluDavsan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım, uzun süredir babam kullanıyordu. Bu ekranda kalıyor ve içinde çok önemli oyun ve fotoğraflarım var. Aşırı eski tablet. Kurtarabilir miyim?

Tableti eski haline getirmemi sağlar iseniz para bile verebilirim, benim için çok önemli.

Dosya Ekleri

• 17115694670961931544109049142097.jpg
    17115694670961931544109049142097.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Eminim. Daha önceden oradan yaptık.

Hocam yarına kaldı artık, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
İyi geceler.
Düzelir ama çok oluyor eski Android cihazlarda logo ekranında takılması. Çok yaşadım zamanında. Recovery moda girebilseydin bilgisayara bağlayıp içindeki bilgileri kopyalayıp formatlayabilme imkanın oluyordu. O tuşla deneyip bakarız.
Rica ederim iyi geceler.

Merhaba hocalarım, uzun süredir babam kullanıyordu. Bu ekranda kalıyor ve içinde çok önemli oyun ve fotoğraflarım var. Aşırı eski tablet. Kurtarabilir miyim?

Tableti eski haline getirmemi sağlar iseniz para bile verebilirim, benim için çok önemli.
Aktif olarak kullanılıyor muydu yoksa kapalı şekilde çekmecede duruyor muydu?

Dediğiniz ekran gelmiyor 😐

Bu Casper yazan ekran yanıp sönüyor sadece.
Bu tip cihazlarda belli tuş kombinleri olur. Ses açma + Ses kısma + power tuşuna basılır, veya ses kısma + power tuşu olur veya ses açma + power gibi.
Bu tip ekranda takılı kalma durumunda cihazı tamamen kapat seçeneği gelmez o yüzden bu tuş kombinasyonunu hızlı yapmak gerekiyor veya şarjının tamamen bitmesini beklemek gerekiyor.

Bu tip cihazlarda belli tuş kombinleri olur. Ses açma + Ses kısma + power tuşuna basılır, veya ses kısma + power tuşu olur veya ses açma + power gibi.
Bu tip ekranda takılı kalma durumunda cihazı tamamen kapat seçeneği gelmez o yüzden bu tuş kombinasyonunu hızlı yapmak gerekiyor veya şarjının tamamen bitmesini beklemek gerekiyor.
Tamamen eş zamanlı yapmama rağmen tepki vermiyor, hep aynı ekran geliyor. İğne sokulan yerden yapsam olur mu?

Geri
Yukarı