Casper VIA S10'a yanlış yazılım yüklendi

nsmnzt

Hectopat
Casper VIA S10 V2 tabletime V1 yanlışlıkla yazılım yüklemesi yaptım. Hiçbir şekilde açılmıyor ve bilgisayar da görmüyor. Nasıl V2 yazılımı yükleyebilirim?

Tabletinizin araştırın ses ve Power tuşlarıyla fabrika ayarlarına dönüş mümkün olabilir, açılmayan Android tableti açmak ile ilgili Google'da araştırma yapın.
Şuradaki makaledekini sizde deneyin.
Açılmayan Samsung Galaxy Tableti fabrika ayarlarına döndürme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Rom mu yüklediniz?
Açmaya çalıştığımda Casper yazısında kalıyordu bende yeniden yazılım yüklemek istedim fakat yanlış yükleme yapmışım
Eğer hiç tepki vermiyor ise Hard Brick olmuş olabilir. Geri dönüşü çok zor diye biliyorum.

Eğer en basitinden şarja taktığında şarj olduğunu falan söylüyorsa kurtarma şansın var.
şarja ve bilgisayarıma bağladığımda hiçbir tepki vermiyor. MTK ve MediaTek driverlerını yükledim fakat halen aynı

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 107
Açmaya çalıştığımda Casper yazısında kalıyordu bende yeniden yazılım yüklemek istedim fakat yanlış yükleme yapmışım

şarja ve bilgisayarıma bağladığımda hiçbir tepki vermiyor. MTK ve MediaTek driverlerını yükledim fakat halen aynı
Cihazınız şarja takılınca tepki vermiyorsa çok büyük ihtimalle brick olmuş. Size bu konuda yeteri kadar yardımcı olamam. Bildiğim bir forum var ama reklama girer.

Cihazınız şarja takılınca tepki vermiyorsa çok büyük ihtimalle brick olmuş. Size bu konuda yeteri kadar yardımcı olamam. Bildiğim bir forum var ama reklama girer.
yardımcı olabileceğiniz bir durumsa bir şekilde ulaştırabilirsiniz bana bu tablet çok önemli benim için. servise götürecek durumum yok kendi imkanlarımla yapmam lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı