Casper'ın yenilediği Excalibur G770 düşünülür mü?

Yapmanız gereken herhangi bir ayar yok. GTA 5'i en yüksek, yüksek ayarlar demişsiniz ve işlemci performansınız dediğim gibi kötü. 3.9GHz Boost'u olan işlemci 3.3GHz'de. Başka oyunlarınız var ise onlarda da test yapın lütfen.

Hayır. ETS 2 oynamıyorum.

Farming Simulator 19 var fakat onda V-Sync açmayı başaramadım (oyun ayarlarından veya NVIDIA denetim masasında V-Sync kapalı gözükmesine rağmen). ETS 2'de değerler bu şekilde görünüyor. Bir de stres testi yapmak isterim fakat hangi program kullanılmalı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    648,9 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
Farming Simulator 19 var fakat onda V-Sync açmayı başaramadım (oyun ayarlarından veya NVIDIA denetim masasında V-Sync kapalı gözükmesine rağmen). ETS 2'de değerler bu şekilde görünüyor. Bir de stres testi yapmak isterim fakat hangi program kullanılmalı?
Cinebench R20 skorunuzu paylaşabilirsiniz. Ama en iyi oyunlarda belli olur. Size kalmış hangi oyun olacağı.

Benim söyleyebileceğim şey, son dönemde gelişen teknoloji ve artan rekabet ile hiçbir firma birbirinden geri kalmamaya çalışıyor, dolayısıyla Acer Casper Monster vb firmalarda Alienware, MSI'dan pek geri kalır yanı yok performans açısından ancak, bu firmalar arasındaki en önemli fark bileşen kalitesi. Basit olarak örnek vermek gerekirse Acer firmasının laptoplar için kullandığı en kaliteli klavye 3 yıl, Monster'ın kullandığı 5 yıl, MSI firmasının kullandığı klavye 7 yıl ilk günkü gibi kalabiliyor. Bu söylediklerim varsayımdır herhangi bir kaynağa dayanarak söylemiyorum bildiğim kadarıyla aradaki kalite farkından söz etmeye çalışıyorum. Bu sadece klavyede geçerli değil tabii, gerek jack giriş çıkışındaki kaliteden tutun, GPU CPU transitör kapasitörlerine kadar malzeme kalite farkı bulunuyor. Tüm bunlarda laptop ömrünü belirliyor. Tabi bu kullanıma ve şansa bağlıdır. Teknoloji şans işidir. Bir cihazı 2 yılda sorunsuz kullanabilirsiniz, 10 yılda.

Cinebench R20 skorunuzu paylaşabilirsiniz. Ama en iyi oyunlarda belli olur. Size kalmış hangi oyun olacağı.

İnternetten baktığım kadarıyla Cinebench skoru 2600 civarı olması gerekiyormuş, 1-2 kez denediğimde aşağıdaki sonuçları elde ettim. GTA 5'te de işlemci kullanımı sorununu çözdüm sanırım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    661,4 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    53,4 KB · Görüntüleme: 70
G770 kullanıyorum, bir sıkıntısı bulunmuyor. Merak ettiğiniz sorularınız varsa cevaplayabilirim.
kesinlikle ben de katılıyorum bende de g770 modeli var
G770 kullanıyorum, bir sıkıntısı bulunmuyor. Merak ettiğiniz sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Kesinlikle ben de katılıyorum bende de G770 modeli var

Geri
Yukarı