CAT 6 kablo önerisi

289120

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 35 Mbps paketim var telefonda modemin dibinde test yaptığımda 32 gördüm fakat bilgisayarda Ethernet kablosu çekmeme rağmen Fast sitesinde maksimum 31 gördüm bunun için CAT 6 kablo almaya karar verdim.
30 cm veya 1 metre kablo işimi görür.
Şimdiden teşekkürler. @Yener K. @IBarış

Son düzenleyen: Moderatör:
35 Mbps internet paketinde 31 görmen gayet normal 4-5 Mbps hız kayıpları olur. Benim paketim 100 Mbps ama 93 civarı alıyorum.

35 Mbps internet paketinde 31 görmen gayet normal 4-5 Mbps hız kayıpları olur. Benim paketim 100 Mbps ama 93 civarı alıyorum.

Telefonda 32 gördüm hocam ama Steam'den indirme yapıyorum orada 4 Mbps gözüküyor garip.
En doğru hız ölçme sitesi neresi? Speedtest 15 gösteriyor Fast 31 gösteriyor Steam ise 4 MB/sn ile indiriyor.

Kullanıyorum ve çok memnunum öneririm.

Teşekkürler ucuzmuş daha ucuzunu bulamazsam alırım ve Amazon olması ayrı güzel.

@Yener K. @Murat5038 Sizin fikriniz nedir?

Telefonda 32 gördüm hocam ama Steam'den indirme yapıyorum orada 4 Mbps gözüküyor garip.
En doğru hız ölçme sitesi neresi? Speedtest 15 gösteriyor Fast 31 gösteriyor Steam ise 4 MB/sn ile indiriyor.

@Yener K. @Murat5038 Sizin fikriniz nedir?
Hocam eğer zarar görmezse arkadaşın attığı çok daha hesaplı. Ben kalın versiyonun 8 metresini 66 liraya almıştım. Biraz pahalı evet.

@Yener K. @Murat5038 sizin fikriniz nedir?

Ben Speedtest kullanıyorum. Farklı farklı göstermesi enteresan. 35 Mbps hız ile ortalam 4-5 civarı indirmesi gayet normal. Aldıktan sonra bir şey değişeceğini ben düşünmüyorum. Ama karar sizin.

Ugreen iyidir. Kısa mesafede diğer kablolarla fark olacağını zannetmiyorum. Büyük ihtimalle altyapı kaynaklı.

Ugreen iyidir. Kısa mesafede diğer kablolarla fark olacağını zannetmiyorum. Büyük ihtimalle altyapı kaynaklı.

Şu an modemden çıkan kablo ile test yaptım 32.82 verdi değer normal mi?

Ben Speedtest kullanıyorum. Farklı farklı göstermesi enteresan. 35 Mbps hız ile ortalam 4-5 civarı indirmesi gayet normal. Aldıktan sonra bir şey değişeceğini ben düşünmüyorum. Ama karar sizin.

Hocam şu an 32.82 aldım normal değer mi?

Arkadaşlar eklemeyi unutmuşum evde buldum CAT 6 kablo oda 32.82 verdi modem yanında çıkan kabloda aynı sonucu verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı