Çözüldü Catalyst Control Center kurduktan sonra "no AMD Graphics driver is installed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akatshix

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB
Ekran kartı
Dahili İntel TM 520 Harici AMD Radeon R5 M330
İşlemci
İntel İ3 i6006
Merhaba aşağıda vereceğim resimde ne olduğunu bilmiyorum. Bilgisayarıma AMD Catalyst Control Center'i indirdikten sonra kendi AMD grafiğimi açmaya çalıştığımda bana böyle bir şey diyor. Acaba indirdiğim şeyle mi ilgili? Ve nasıl çözülüyor.

1674986959539.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu sorundan çok çektim, 3 gün sürücü kurmaya uğraştım; format attım yine fark etmedi. Peki bu sorunu nasıl mı çözdüm? Bir Bluetooth sürücüsü uyumsuzluk çıkarıyormuş, AMD sürücülerini onu kurmadan önce kurmam gerekiyormuş. Peki ben bunu nasıl anladım derseniz, internette günlerce araştırdım ve aklımın kıyısında köşesinde bir yerde kalmış, son bir çözüm olarak denedim ve oldu.

Ben de bu sorundan çok çektim, 3 gün sürücü kurmaya uğraştım; format attım yine fark etmedi. Peki bu sorunu nasıl mı çözdüm? Bir Bluetooth sürücüsü uyumsuzluk çıkarıyormuş, AMD sürücülerini onu kurmadan önce kurmam gerekiyormuş. Peki ben bunu nasıl anladım derseniz, internette günlerce araştırdım ve aklımın kıyısında köşesinde bir yerde kalmış, son bir çözüm olarak denedim ve oldu.
Benim de eski bilgisayarda vardı driver indirdim oldu, hiç bu kadar uğraşmamıştım bilmiyorum.

Merhaba aşağıda vereceğim resimde ne olduğunu bilmiyorum. Bilgisayarıma AMD Catalyst Control Center'i indirdikten sonra kendi AMD grafiğimi açmaya çalıştığımda bana böyle bir şey diyor. Acaba indirdiğim şeyle mi ilgili? Ve nasıl çözülüyor.

Eki Görüntüle 1649102

Ya da Clean Up Utility indirip çalıştırdıktan sonra driver indirebilirsin.

Arkadaşlar daha net bir çözüm yok mu ya. D

Reis peki bu hata AMD Catalyst indirince oldu o uygulamayla Bluetooth'un hiçbir alakası yok ki
Ben az daha araştırayım yazarım buraya o arada da diğer Technopat'lar da yazsın.
Eee biraz araştırdım.

Benim de eski bilgisayarda vardı driver indirdim oldu, hiç bu kadar uğraşmamıştım bilmiyorum.

Ya da clean up Utility indirip çalıştırdıktan sonra driver indirebilirsin.

Clean up Utility ile tüm her şeyi sildim AMD hakkında olan. Donanım kimliğinden neyin hangi driveri eksik olduğunu anlayıp onun modeline göre indirdim bakalım bir sorun çıkaracak mı?

Herhangi bir sorun çıkarmadı fakat Catalyst'i indireceğim bakalım aynı hatayı verecek mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı