Çatı katı için boyu kısa buzdolabı önerisi

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 ay sonra yeni bir eve çıkıyorum. Çıkacağım ev çatı katı ve küçük olduğu için, buzdolabını koyacak düzgün bir yer yok. Buzdolabını koymayı düşündüğüm yer çatı birleşimleri, düz tavan değil. Bana maksimum 1.70 boy uzunluğunda buzdolabı lazım. İnternette baktım fakat çok bir şey bulamadım. Bildiğiniz bir model var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. 1 ay sonra yeni bir eve çıkıyorum. Çıkacağım ev çatı katı ve küçük olduğu için, buzdolabını koyacak düzgün bir yer yok. Buzdolabını koymayı düşündüğüm yer çatı birleşimleri, düz tavan değil. Bana maksimum 1.70 boy uzunluğunda buzdolabı lazım. İnternette baktım fakat çok bir şey bulamadım. Bildiğiniz bir model var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
1.72 metre sorun değilse alınabilir.

Bütçe belirtmediğim için kusura bakmayın. Bütçem 5000 TL civarı. Daha uyguna bulabilir miyim bu tarz bir model?
Bu model de 1.73 metre sorun olmayacaksa alın. Ama ne kadar kaliteli ne kadar ömürlü olur bilemem.

Bu model de 1.73 metre sorun olmayacaksa alın. Ama ne kadar kaliteli ne kadar ömürlü olur bilemem.
Valla bu fiyat bandındakilerin çoğu aynı kalitede zaten. İyi kalite bir şey almak için en az 10.000 TL ödemek gerekiyor. O yüzden sorun olacağını sanmıyorum.

Bu modeli görmemiştim, araştıracağım. Çok sağolun.

Başka model bilen arkadaşlar da öneri yaparsa sevinirim.

Geri
Yukarı