Cayma bedeli ödemeden İSS değiştirilebilir mi?

Komik olan kanunlar bizim adımıza yapılıyor, kanun koyucuları biz yönetiyoruz. Ama yine işler bizim zararımıza sonuçlanıyor :) Neyse ki bilinçli bir nesil geliyor artık.

Bende ona çok şaşırıyorum. Mal benim istediğim fiyata satarım diyorlar resmen. Ama bir esnaf soğan benim 20 liraya da satarım diyemiyor. Bunun önüne geçilmesi lazım. Ayrıca TT milli bir değer gibi görülerekten korumacı bir politika ile yaklaşıyorlar şirkete ben öyle düşünüyorum.
Türk varlığı, milli bir kuruluş gibi lanse ediliyor ama elin Yahudisi gelip 1 günde 9 kat iyi hizmet verebilir. Türk türkü gurbette ya hani. Bunlar ona da gerek yok diyerek sınırları 4 bucak G yapmışlar :D.
Komik olan kanunlar bizim adımıza yapılıyor, kanun koyucuları biz yönetiyoruz. Ama yine işler bizim zararımıza sonuçlanıyor :) Neyse ki bilinçli bir nesil geliyor artık.
Unutma karanlık olmadan ışık olmaz, o nelisin içinde neden varsın ki dediğim çok insan oldu ahh ahhh.

2 Yıl için cayma bedeli varsa ben şu karantina şeyleri dindiğinde değiştireceğim hayatımda kullandığım en kötü internet. Zaten Tivibu yüzünden bir kere daha imzaladı babamlar adamlar çıkmamızada izin vermemişlerdi Tivibu var diye. Neymiş 75 liradan 1 liraya düşürdükmüş. Hacışakire HDMI takıp daha iyi bir TV Box yapabilecekken bulaşıp 1080P HD yayın alamayıp desteğe söyleyince kapatın açın cevabını alınca insan bıyıyor 500P yayın hem de ekranın çözünürlüğünde değil 16:9 vermiyor 4:3 veriyor :D. 2 ay önce parayı verip çıkayım dedim Tivibu'yu istedi neredeyse sıfır gibi hiç kullanmadık kutusu ile verdim parasını her ay ödeyip hatta 15 lira fazla gelince o modem parası denilen modemide istediler.

Yüzsüzler çünkü. Çok mecbur kalmadıkça bıçak kemiğe dayanmadan TT'a abone olmayınız. Abonesiz kalıp değer bilsinler biraz üçkağıtçılar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı