CB adayının belirleneceği 6'lı masa toplantısı başladı

Seçim gününde açıklanırsa bu ihtimal ortadan kalkmış oluyor. Seçim gününde siyaset yasağı getirirse büyük tepki toplar.

Bal gibide verebilir. Ülke onun elinde. İsterse 2 dakikada ülkeyi bile satabilir.
Ama sonuçları pek iyi olmaz. Mesela büyük oy kaybeder

Bence aday seçim günü sabah açıklanmalı. Korkak muhalefet yahu her zaman her yerde söylerim. Neyden kimden korkuyorsunuz arkadaş zaten son şansımız bu.

Bu arada Babacan da çok iddialı konuştu.
"Merak etmeyin adayımız Ülkenin 13. Cumhurbaşkanı olacak"
Videoyu bulursam atarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Akşener deyince bir güldüm :D

Ya muharrem ya Mansur Yavaş gerisi fasa fiso.

Akşener'e oy vereceğim demedim zaten :D

Akşener 6'lı masada Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı duran tek kişi diğer partiler Akşener gibi kesin bir tutum izlemiyor sessiz sessiz bekliyorlar. Akşener başından beri halkın istediği kişinin aday olmasını istiyor ya Mansur ya İmamoğlu İnce'ye 2. tura kalırsa verilir.

Aday kılıçdaroğlu olursa daha kötü olmaz diye bir şey yok. Bir kere bu adam aday olursa seçimi çok yüksek ihtimalle kaybedecek. Adam kendi muhaliflerinden bile oy alamıyor nasıl AKP seçmeninden MHP seçmeninden oy alacak? Onu geçtim halk her yerde aday olma, mansur aday olsun diye kendini yırtarken halkın dikine gidip ya bana oy vereceksiniz ya da kaybedeceksiniz mantığıyla kendini aday yapan bir adam şuankinden ne kadar farklı olabilir?

Geri
Yukarı