CC kullanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı forumlar var çatır çutur cc atıyor herkes, bilenler tahmin etmiştir zaten. Orda vip üyelik var alanlara çatır çatır basıyorlar cc yi, çalıntı ve yasal değil tabii. Kullanan sanal arkadaşım vardı, çok konuşmuyoruz arada valorant için geliyor. Adamın almadığı set yok oyunda nerdeyse siz düşünün, amacım teşvik etmek değil fakat bu adam bu kadar seri yapıp bu işi bulunmadıysa sizinde çok korkmanıza gerek yok. He kendisi bi şekilde anonim olmuştur onu bilemem. Tavsiyem bir daha bu işlere girişmemeniz, zira hayatınız cidden kararır. Bu işin ana cezasından sonra birde sicile işlenme durumu var.

He bu arada editi: Arkadaşın beter olsun dostum, Türkiye Simülasyonunda para kazanmak hiç kolay değil, siciline işlenir umarım :).

20000 TL'yi de 3D Secure olmayan site vermez diye düşünüyorum.
Evet neredeyse bu yıllarda tüm sitelerde 3D Secure özelliği var ve kartlara özelde oluyor onun için arkadaş her türlü tutuklanacak geçmiş olsun şimdiden ama hak ediyor.

Bazı forumlar var çatır çutur cc atıyor herkes, bilenler tahmin etmiştir zaten. Orda vip üyelik var alanlara çatır çatır basıyorlar cc yi, çalıntı ve yasal değil tabii. Kullanan sanal arkadaşım vardı, çok konuşmuyoruz arada valorant için geliyor. Adamın almadığı set yok oyunda nerdeyse siz düşünün, amacım teşvik etmek değil fakat bu adam bu kadar seri yapıp bu işi bulunmadıysa sizinde çok korkmanıza gerek yok. He kendisi bi şekilde anonim olmuştur onu bilemem. Tavsiyem bir daha bu işlere girişmemeniz, zira hayatınız cidden kararır. Bu işin ana cezasından sonra birde sicile işlenme durumu var.
Hocam yapan ve çok kaliteli işler çıkaran tanıdığım arkadaşlarım var ama onlar böyle pahalı şeyler değil ucuz şeyler alıyor. Asla önermiyorum yakalanırsanız hayatınızı hapiste geçirirsiniz.
Kredi kartının kısaltılmış hlai.
Sanal makine nedir?

Bilgi işlemde sanal makine, bir bilgisayar sisteminin sanallaştırılması / benzetilmesidir. Sanal makineler bilgisayar mimarilerine dayanır ve fiziksel bir bilgisayarın işlevselliğini sağlar. Uygulamaları, özel donanım, yazılım veya bunların bir kombinasyonunu içerebilir.

Genellikle kullanıldığı şeyler;

İllegal yöntemler, bot ve site aktif etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı