CD Projekt Red Cyberpunk 2077'yi ne kadar düzeltebilir?

KralYolu

Kilopat
Makaleler
19
Yer
Karabük
Daha fazla  
Minimum sistem gereksinimleri :
  • Core i5-3570K or FX-8310
  • GTX 780 3GB (or RX 470 4GB)
  • 8GB RAM
  • 3GB VRAM
  • 70GB storage
  • Windows 7 or Windows 10 64-bit
  • Target: 1080p Low
Şu anda bu sisteme yakın sayılabilecek benim sistemimde oyun sağlıklı bir 30 FPS değerini bile veremiyor. Birçok alanda bunun altına düşüyor ve kasmayı hissettiriyor haliyle.

Benim sistemim :
  • AMD Ryzen 3 1200
  • MSI GTX 1050 Ti Aero ITX
  • 16 GB DUAL RAM
  • 4 GB VRAM
  • 200 GB Storage
  • Windows 10 64-bit
  • Hedef : 1050p Low
Sizce CDPR getireceği güncellemelerle (Ocak ve Şubat ayında iki büyük güncelleme geleceğini duyurdular.) benim sistemimdeki FPS değerlerini 60 gibi değerlere mi çıkarabilir yoksa 30 FPS limitinin altına mı inmez ya da bunlardan hiçbirini başaramaz mı?

İnsanlar destek verip düzelteceklerini düşünüp satın alırlarsa o zaman optimizasyonu adam ederler. Şu oyuna bir 2 milyon yakışırdı ilk haftasında.

Yapabilecek gücü var. Yapacak mi? Bunu göreceğiz. Satış rakamlarından söz ediliyor ama iade rakamları hakkında bir bilgi yok henüz değil mi? Tabi ki global pazarda bilgisayar parçaları birim bazlı satıldığı için alınabilirlik daha yüksek ama yabancı forumlarda RTX 3000 serisinde bile sunulan performansın rahatsızlığı hakim. Yeni kartları geçiyorum, 2019 yılında çıkmış olanlarında bile yüksek/göze hoş gelen grafikler ile iyi FPS değerleri alınması gerekir. Mantıklı olan budur.

Ambiyans iyi oyunda lakin yapay zeka ve optimizasyon facia durumda. Yahu 8 senedir geliştirilen bir oyunda polisler yanı başına "spawn" olur mu? 2000 yılında mıyız nasıl oyun yapmak bu. Özellikle optimizasyonun düzeleceğini sanmıyorum ikinci bir GTA 4 vakası ile karşı karşıyayız gençler.

Yeni konular

Geri
Yukarı