CD Projekt Red, Cyberpunk'ın devam oyununa multiplayer öğeleri eklemeyi planlıyor

Neden gidip farklı bir çatı altında Online bir oyun yapılsın? CP2077 menü üzerinden seçeriz. İsteyen hikaye isteyen Online oynar?

İşte o iş öyle basit olmuyor. Online yapmaya çalıştığın zaman artık kaynaklarının bir bölümü oraya gidiyor. Ekibin bir kısmı orada yoğunlaşıyor ve hikayeli moda gösterilen özen, harcanan kaynak azalıyor. Bunu yapmaya çalışıp çuvallayan çok oyun var😀

Para para para. Ama bence yeni bir oyun çıkartmaya uğraşacaklarına hazırda olan bir oyuna ekleseler daha kısa sürer.

Oda doğru. Cyberpunk isminden para kazanmak daha kolay😀

İşte o iş öyle basit olmuyor. Online yapmaya çalıştığın zaman artık kaynaklarının bir bölümü oraya gidiyor. Ekibin bir kısmı orada yoğunlaşıyor ve hikayeli moda gösterilen özen, harcanan kaynak azalıyor. Bunu yapmaya çalışıp çuvallayan çok oyun var😀

Oyun zaten benim gözümde en azından hâlen daha yarım yamalak. Daha geçtiğimiz haftalarda bitirdim fakat buglardan birkaç bölümü tekrar tekrar yaptım. Başka bir çatı altında Online ismiyle yayımlamak daha fazla para harcamak demek.

Reuters ile yapılan bir röportajda Adam Badowski ve Michal Nowakowski şirketin geliştirmekte olduğu diğer oyunlar hakkında konuştu. Bu konuşmada Nowakowski şirketin Cyberpunk'ın devam oyununa multiplayer öğeler eklemeyi tartıştığını söyledi. Yine de ortada henüz kesin bir şey yok.

Kaynak:

Hikayeyi Co-Op oynamak güzel olurdu aslında.

Oyun zaten benim gözümde en azından hâlen daha yarım yamalak. Daha geçtiğimiz haftalarda bitirdim fakat buglardan birkaç bölümü tekrar tekrar yaptım. Başka bir çatı altında Online ismiyle yayımlamak daha fazla para harcamak demek.

Ben 1-2 bug haricinde sorun yaşamamıştım yakın zamanda. Sanırım biraz şansla ilgili.

CP2077'ye getireceklerdi zaten online modu. Oyun yarım yamalak çıkınca online modu iptal edip oyunu düzeltmek için çalışmışlardı. Nasıl bir sistem olur bilmiyorum ama online için ana oyunun kalitesinden ödün vermezler umarım.

Aynen yaparlar. Daha oyun çıkmadan yine abartı övmeye başladılar. Yok cyberpunk demoymuş falan filan. İleride çıktığı zaman çoğu özelliği kaldırırlar.

Geri
Yukarı