CD PROJEKT RED Sony tarafından satın alınabilir

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Bungie satın alımını ortaya çıkaran Destiny leaker liz isimli Reddit kullanıcısının iddialarına göre, The Witcher ve Cyberpunk 2077 gibi popüler oyunlarını geliştiricisi olan CD PROJEKT RED, Sony ile görüşme halinde.

Kaynak Witcher 4 ve Cyberpunk devam oyununun PlayStation exclusive olması bekleniyor. Ayrıca Days Gone II'nin, ilk oyunda büyük hatalar yapan bend Studio yerine CD PROJEKT RED tarafından geliştirilebileceğide söylentiler arasında.

Sony, Denuvo gibi sülük firmalarla iş yapmadığı için acaba mı diyorum ama CDPR gibi kökeni PC oyunculuğuna dayanan bir şirket konsola yönelmez, imkanı yok.

Gitsinler Take-Two'yu alsınlar. Sony ile beraber sabahtan akşama konsol överler.

Sony, Denuvo gibi sülük firmalarla iş yapmadığı için acaba mı diyorum ama CDPR gibi kökeni PC oyunculuğuna dayanan bir şirket konsola yönelmez, imkanı yok.

Gitsinler Take-Two'yu alsınlar. Sony ile beraber sabahtan akşama konsol överler.
Alırsa pc oyunculuğu için iyi olur. Sonuçta Activision xboxa geçince dengeler değişecek.

Cdpr pc oyuncularına önem ve değer veren firma, tabiki işin içine para girince işler değişir ama exc. Olarak Witcher geliştirmesi üzücü olur, bana kalırsa Sony ile anlaşma yapsa bile exc. Oyun çıkarmama şartını sunarlar tabi bu da Sonynin işine gelmez.

Bence gerçekleşmez bu. Mantığa ters bir kere. İlk önceliği PC oyuncuları olan bir firma PS'e özel mi geliştirecek sadece oyunları? Saçma geliyor bana. Sony'nin yakın zamanda büyük bir şirket alacağını sanmam. Xbox'ın Activision'u almaması için bir yerlerini yırtıyorlar. Böyle giderse Sony tekel olacak Xbox yerine. Zaten açık ara daha fazla satıyorsun adamların senle rekabet etmek için şirket almasını kabul etmiyorsun ama gidip aradaki farkı açmak için büyük bir firma alıyorsun. Bir yerleri yemez bunu denemeye. Eğer CDPR'ı alırlarsa Microsoft'ta Activision'u alır. Bu da ne kadar işlerine gelir bilemem.

CD projekt, Sony tarafından satın alınacağı yönündeki söylentiyi yalanladı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
CD projekt, Sony tarafından satın alınacağı yönündeki söylentiyi yalanladı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neresinden tutsan elinde kalan bir şeydi. Normal.

Geri
Yukarı