CD Projekt Red'den ilginç canlı yayın

Yayının içinde tonlarca GOG oyun kodu gizli. 3 tane Witcher 3, birçok indie oyun ve DLC paketi kodu buldum. Ama hepsi kullanılmış. Neden kullanılmış olduklarını bilmiyorum, çıktığı anda yazıyorum. Kullanılmış kod dağıtıyorlarsa ayıptır. :(

Denemek istiyorsanız yayında "+" sembolünden sonra çıkan 6 karakteri GOG sitesinin "Redeem Code" kısmına yazın, siz de göreceksiniz.

Yayının içinde tonlarca GOG oyun kodu gizli. 3 tane Witcher 3 ve birçok indie oyun kodu buldum. Ama hepsi kullanılmış. Neden kullanılmış olduklarını bilmiyorum, çıktığı anda yazıyorum. Kullanılmış kod dağıtıyorlarsa ayıptır. :(

Denemek istiyorsanız yayında "+" sembolünden sonra çıkan 6 karakteri GOG sitesinin "Redeem Code" kısmına yazın, siz de göreceksiniz.
Ben de bir sürü oyun kodu denedim hepsi çıktı ancak hepsi kullanılmış. Sanırım hepsi kullanılmış kodlar.

Yayının içinde tonlarca GOG oyun kodu gizli. 3 tane Witcher 3, birçok indie oyun ve DLC paketi kodu buldum. Ama hepsi kullanılmış. Neden kullanılmış olduklarını bilmiyorum, çıktığı anda yazıyorum. Kullanılmış kod dağıtıyorlarsa ayıptır. :(

Sizden önce davranıp kaptıkları için muhtemelen.

Kör olacağım neredeyse. İki tane kod buldum. Evet oyun kodları fakat ikisi de kullanılmış. Millet artık nasıl yazıyorsa. Ben yazana kadar yarım saat geçiyor. :D

Screenshot_2.png

4x9 :D Kısaları beklemek gerek. İçindeki herhangi bir kombinasyonda bile çıkabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı