CD Projekt Red'in konferans kaydında bulunan düşündürücü konuşmalar

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Bu gün CDPRED'in hissedar toplantısı kaydı yayınlandı. Bakmanızı tavsiye ederim:

İçinde geçen konuşmalar;
  • “Sony & Microsoft oyun çıkmadan düzelteceğimize güvendiler.”
  • “İadelerle ilgili özel bir anlaşmamız yok.” (İade konusu hala bir muamma.)
  • “İnceleme kodu yollamadık çünkü oyunu hala geliştiriyoruz.” (Bu sebeple çoğu içerik üreticisine kod gelmedi.)
  • “Oyunun çıkışından önce içerisinden içerik çıkartıldı.” (Tekrar ertelenme olmaması için.)
Ayrıca CD Projekt Red, PS4 ve Xbox performansı için yeterli zaman ayırmadıklarını açıkladı.

Her ne kadar sevdiğim bir firma da olsa bu tarz bir anlayışın olması beni fazlasıyla soğuttu. Umarım hatalarını hızlı bir şekilde düzeltip üstüne de koyarak önümüze sunarlar.

Ayrıca güncellemeler hakkında şöyle bir bilgi var: Araya Noel tatili girdiği için güncelleme tarihleri uzayabilirmiş...

Deneyimsiz bir firma olduğu için böyle oldu. Ubisoft, EA değil ki bu adamlar.

Deneyimsiz bir firma olması insanları kandırabileceği anlamına gelmiyor ki.

Üzüldüm doğrusu, sevdiğim bir firma bence beceremedi. Neyse umuyorum ki düzeltirler, yoksa içim heves dolu güncelleme beklememi kesmeyeceğim.

Bende işte ondan mutluyum birazcıkta. Umarım oyunları DLC'lere boğarlar.

Ölüm tehditleri ve medyadan çok ağır baskı olmasaydı oyunu bir kez daha ertelerlerdi nispeten temiz bir oyunla karşılaşırdık. Adamları zorladılar, şimdi de oyunda sorunlar var diye ağlıyor bazı garip arkadaşlar. Bu projede sorun kitlede bulunuyor bana sorarsanız. Konsol kısmı biraz firmanın acemiliğine gelmiş ama, Witcher 3'de aynı durumdan mağdurdu ilk çıktığında. Düzeltilebilir 1 2 ay süre içinde.

Geri
Yukarı