[Çekiliş] 10 TL Steam Cüzdan Kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
[email protected]
Katılıyorum,kesene bereket dostum.

Dipnot : 10₺ az,10₺'ye ne alabilirim sanki.. tarzında yorum yapan arkadaşlar bence yorumlarını kendilerine saklasınlar..! Gönlünden kopmuş çekiliş yapıyor arkadaş. Katılım zorunlu değil sonuçta değilmi?!

[email protected]
Katılıyorum,kesene bereket dostum.

Dipnot : 10₺ az,10₺'ye ne alabilirim sanki.. tarzında yorum yapan arkadaşlar bence yorumlarını kendilerine saklasınlar..! Gönlünden kopmuş çekiliş yapıyor arkadaş. Katılım zorunlu değil sonuçta değilmi?!
Furkan Can Yılmaz adında bir arkadaşım vardı lisede. Trabzonluydu. Liseyi Düzce'de okuduysan bana bir dönüş yap :D
[email protected] Katılıyorum.

Furkan Can Yılmaz adında bir arkadaşım vardı lisede. Trabzonluydu. Liseyi Düzce'de okuduysan bana bir dönüş yap :D
[email protected] Katılıyorum.
Her şey uyuyor. Trabzonluyum ben de ama Düzce'de okumadım liseyi. Giresun'da okudum babamın mesleği dolayısıyla :D Bu arada konu bölünmesin,tekrardan teşekkürler çekiliş için (y)

Arkadaşlar katılım bu gün saat 00:00'da son bulacak. Size haksızlık olmaması için saat 00.00'dan sonra katılmak isteyenlerin adını almayacağım. Bu çekiliş rağbet görürse miktarı arttırarak devam ettireceğim demiştim. Neredeyse 100 kişi katıldı çekilişe. Bu da demek oluyor ki bir daha çekiliş yapacağım. Bu sefer 20 TL'lik kod vereceğim. Hazır olun...

Yeniden bol şans.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı