Çekiliş Nasıl Daha Fazla Kitleye Ulaştırılabilir?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Merhaba,

YouTube kanalımda bir Steam oyun çekilişi düzenliyorum, kazanan 1 kişiye sürpriz bir oyun hediye edeceğim. 6 Haziran günü LGS ile ilgili canlı yayınımda tanıtmama ve üstüne akşam LGS anket sonucu videosunda da çekilişi hatırlatmama rağmen çekilişe katılım çok az. 18 Haziran'da çekilişe katılım sonlanacak. Çekilişi nasıl daha fazla kitleye ulaştırırım, bir tavsiyeniz var mı?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekiliş linkini buraya at bak nasıl artıyor katılım.:D

Merhaba,

YouTube kanalımda bir Steam oyun çekilişi düzenliyorum, kazanan 1 kişiye sürpriz bir oyun hediye edeceğim. 6 Haziran günü LGS ile ilgili canlı yayınımda tanıtmama ve üstüne akşam LGS anket sonucu videosunda da çekilişi hatırlatmama rağmen çekilişe katılım çok az. 18 Haziran'da çekilişe katılım sonlanacak. Çekilişi nasıl daha fazla kitleye ulaştırırım, bir tavsiyeniz var mı?

Teşekkürler.

Merhaba,

Teşekkürler.
Katılıyorum :D

Çekiliş linkini buraya at bak nasıl artıyor katılım.:D
Umarım ceza yemem 😅 Youtube linkini buraya bırakıyorum. Çekilişin detayları 2:53'te. Videonun açıklama kısmında bir Google Forms anket linki bulunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürpriz oyun dediğin random key falan ise zor.
Yok random key değil, aklımda Stardew Valley var. Hem fiyatı uygun hem de güzel bir oyundur. Sürprizi bozdum 😬

Çekiliş sonunda kazananın hesabı ile arkadaş olup var olan bakiye ile oyunu hediye edeceğim.

Geri
Yukarı