Çekim kalitesi+bataryası iyi telefon onerisi

siriusnascar

Centipat
Mehabalar, kaliteli, iyi çeken bataryasında sorun yaşamayacağım, hızlı, sağlam bir telefon arıyorum. Kamerası hiç onemli değil. Şekil olarak Apple 6S rosegold en beğendiğim şekil. Performans larak yıllardır Samsung kullanıyorum ama memnun değilim. Kesinlikle Samsung olmasın. Lütfen tavsiye rica ediyorum.
Bütçe: 1-2K.

edit: apple almayacağım sadece sekil olarak kucuk olması sebebiyle hosuma giden bir model.
edit: kamesı onemli değil. onemli olan sağlam olmazı uzun süre bataryasının dayanması vs

Son düzenleme:
Bataryası iyi diye OnePlus almayın sakın. Söylemiş olayım.

Güncellemelerle hata çözmek yerine yeni hatalar oluşturuyor ve bunu çözmüyorlar. Güncelleme ile yaptıkları şey, diğer modeller için hazırladığı özellikleri kötü bir port ile eski modellere de getirmek. Zaten telefonun sahip olduğu özelliklerde var olan sorunlarla ilgilenmiyorlar bi ton insan tarafından raporlanmasına rağmen. Arada yeni yeni sorunlar ekliyorlar anca. Temiz flash atmak falan da kurtarmıyor.
Custom ROM ve Kernel arıyorsunuz ki çözesiniz o yıllardır çözmedikleri sorunları...

İyi dolmuşum.

Biraz bütçeyi artırıp veya indirimlerle Xiaomi Redmi Note 8 Pro almak en iyisi olur.

Mehabalar, kaliteli, iyi çeken bataryasında sorun yaşamayacağım, hızlı, sağlam bir telefon arıyorum. Kamerası hiç onemli değil. Şekil olarak Apple 6S rosegold en beğendiğim şekil. Performans larak yıllardır Samsung kullanıyorum ama memnun değilim. Kesinlikle Samsung olmasın. Lütfen tavsiye rica ediyorum.
Bütçe: 1-2K.

edit: apple almayacağım sadece sekil olarak kucuk olması sebebiyle hosuma giden bir model.
edit: kamesı onemli değil. onemli olan sağlam olmazı uzun süre bataryasının dayanması vs
Xiaomi Red Mi Note 8 öneririm. Samsung önermeyin diyorsunuz da 800 TL lik telefonla 1500 TLlik telefon karşılaştırırsanız tabii fark olur tahminimce kullandığınız telefon 1000 TL civarında o yüzden memnun değilsiniz ama o fiyatta aynı zamanda çıkmış başka telefonlara bakarsanız sizin telefonunuz daha iyi olduğunu görebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı