Çekişi iyi araba tavsiyesi

1.6 focus, mondeo, taunus, E36, SE 280, granada gibi arabaları tercih edebilirsiniz. Önden çekişli, fransız grubu önermem.
Adamın bütçesine, isteğine aykırı ne varsa önermişsiniz. Milattan kalma arabalar. Güvenlik yok. Performans yok.

BMW 2 serisi bakılabilir. Çekişi iyi. Ses çok almıyor da.

4 çeker Quattro gibi bir güç varken? 2.0-3.0 gibi taş gibi motorlar varken neden bu tarz araçlar alınsın yeni bir model istersen DS7 de ideal zaten.

Adamın bütçesine, isteğine aykırı ne varsa önermişsiniz. Milattan kalma arabalar. Güvenlik yok. Performans yok.

BMW 2 serisi bakılabilir. Çekişi iyi. Ses çok almıyor da.

1. bütçeye dikkat etmedim. 2. milattan kalma olması bir şeyi değiştirmez. Bu saçma bir yargı. 3. bilmediğin arabaları yargılama, 280 SE, taunus, granada en sağlam araçlardandır. 4. performans da gayet var.

Global olarak coğu ülke yasak getircek ve getirdi bile yıl belirlendi?

A4 eski kasa o bütcede zaten var? A5 de var?
Yeni istersen DS7 mevcut?
Çok özür dileyerekten soruyorum ama DS marka aracın hangi modeli 1.200.000 acaba?

1.6 focus, mondeo, taunus, E36, SE 280, granada gibi arabaları tercih edebilirsiniz. Önden çekişli, fransız grubu önermem.
Araba hakkında az bir şey bilgim olmasa size inanırdım.

Çok özür dileyerekten soruyorum ama DS marka aracın hangi modeli 1.200.000 acaba?

Araba hakkında az bir şey bilgim olmasa size inanırdım.

Pazarlık sünnetir de indir dur elbet bir Fiyat'a gelir. İlk sayfada attığımada bakabilirsin.
Tramer filen var daha temizlerini bulabilirsin örneklendirmedir.

4 çeker Quattro gibi bir güç varken? 2.0-3.0 gibi taş gibi motorlar varken neden bu tarz araçlar alınsın yeni bir model istersen DS7 de ideal zaten.

Ya hocam fanboyluk yapmayın. Bende en çok alman grubundan Audi'yi severim fakat adamın istekleri belli. 2.0 TDI motorun herhangi bir arıza durumunda çıkaracağı masrafı da düşünün. Turbo'ları çok pahalı.

Geri
Yukarı