Celal Şengör'ün kitapları nasıldır?

721851

Picopat
Arkadaşlar az önce sevgili anneannem al bu 1000 TL'yi git kendine güzel bir şeyler al dedi. Ben de gittim Celal Şengör'ün kitaplarını aldım :D.
Okuyanınız var mı aranızda? Celal Şengör gibi değerli müthiş bir insanın kitaplarını elbette kötü beklemiyorum ama okuyanların fikirlerini merak ettim.

1706385846112.png

İyi mi kötü mü bilmiyorum ama Türkiye'deki kişilere cahil diyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Topluma cahil dediği için kitaplarını okumayalım mı?

Celal Şengör gerçekten toplumun gerçeklerini söyleyebilen sayılı insanlardan. Özellikle ''Aptalı Tanımak'' ve ''Senin Cahilliğin Benim Yaşamımı Etkiliyor'' okuyabilirsiniz. Aslında ''Bir Toplum Nasıl İntihar Eder'' de okumanızı önerirdim fakat onu maalesef ki zaten yaşıyoruz.

Celal Şengör kadar faydası ve bilgisi olmayan insanlar, bildiği dil sadece Türkçe olan (onu da tam bildiklerinden şüpheliyim) ve başka yabancı dil bilmeyen cahil insanlar Celal Şengör'ü eleştirir olmuş. Ne akademik başarınız var? Türkiye'de 4 yıl üniversite bitirmişsiniz (çoğunuz parmakla gösterilecek üniversite bile bitirmemiştir) adamı eleştiriyorsunuz. Sonra sizin gibi insanlara cahil diyor diye eleştiriyorsunuz. Cahilsiniz kardeşim. Yalan mı söylesin?

Geri
Yukarı