Celeron 1000M laptop Windows 11 kaldırır mı?

Gkc.acir

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın özellikleri:
RAM: 6 GB.
Sistem türü: 64 Bit.
İşlemci: Intel Celeron CPU 1000M 1.80 Hz.
Yedek D: 194 GB.
Yereldisk C: 102 GB.

Şu an Win 8.1 kullanıyorum ama geçtiğimden beri mavi ekran hatası alıyorum hata ise sürekli aynı.
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL sürekli bu hata oluyor sizce Windows 7'ye mi dönmeyeliyim yoksa Windows 10 mu yükseltmeliyim?
Şimdiden teşekkürler.

Bu uygulama ile test ediniz.

Bu uygulama ile test ediniz.
çok teşekkür ederim

İşlemci nesliniz çok eski olduğu için kaldırmaz, ayrıca yükleseniz de Celeron olduğu için çok yavaş çalışır.

8.1'in dosyaları bozulduğu için mavi ekran veriyor olabilir. Windows+S tuşlarına basın ve arama ekranına "cmd" yazarak gelen programı yönetici olarak çalıştırın.

Açılan pencereye dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth yazın ve Enter'a basın. Mavi ekran hatalarına gelecek olursak, farklı bir konu açıp orada minidump dosyalarını etiketleyerek paylaşabilir misiniz?

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası RAM'lerden kaynaklanan bir hatadır Windows geçmekle bir alakası yok.
Emin olmak için RAM testi yapabilirsiniz.

8.1'in dosyaları bozulduğu için mavi ekran veriyor olabilir. Windows+S tuşlarına basın ve arama ekranına "cmd" yazarak gelen programı yönetici olarak çalıştırın.

Açılan pencereye dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth yazın ve Enter'a basın. Mavi ekran hatalarına gelecek olursak, farklı bir konu açıp orada minidump dosyalarını etiketleyerek paylaşabilir misiniz?
tabi paylaşmayı denicem ilkkez bu platformu kullanıyorum yardımınız için çok ama çok teşekkür ederim.
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatası RAM'lerden kaynaklanan bir hatadır Windows geçmekle bir alakası yok.
Emin olmak için RAM testi yapabilirsiniz.
teşekkür ederim bunuda denicem umarım büyük bir sorun yoktur.

dediğinizi yaptım şu çıktı
error :740
elevated permissions are required to run DISM
Use an elevated commad prompt to complete these task

Tabii paylaşmayı deneyeceğim ilk kez bu platformu kullanıyorum yardımınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bunu da deneyeceğim umarım büyük bir sorun yoktur.

Dediğinizi yaptım şu çıktı.
Error: 740.
Elevated permissions are required to run DISM.
Use an elevated commad prompt to Complete these task.

Bilgisayarda yönetici değilsiniz hocam error 740 sizin kullanıcı olmanızdan dolayı kendinizi admin yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı