Celeron 1000M'nin olduğu laptopa Windows 11 kurmak mantıklı mı?

388526

Hectopat
Makaleler
3
Baştan belirteyim, 10'dayken de aynı performansı alıyorum, 11'deyken de. Arada birkaç on megabayt RAM kullanımı oynuyor sadece. Neyse, sorum şu; Celeron 1000M'nin olduğu bir laptopa Windows 11 kurmak sizce mantıklı mı?

Not: Kurmayı istememin sebebi güzel görünmesi falan. Yoksa 11'in bana bir artısı olacak mı? Olmayacak göz zevkim dışında. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Baştan belirteyim, 10'dayken de aynı performansı alıyorum, 11'deyken de. Arada birkaç on megabayt RAM kullanımı oynuyor sadece. Neyse, sorum şu; Celeron 1000M'nin olduğu bir laptopa Windows 11 kurmak sizce mantıklı mı?

Not: Kurmayı istememin sebebi güzel görünmesi falan. Yoksa 11'in bana bir artısı olacak mı? Olmayacak göz zevkim dışında. :)

Sen o işlemci ile Windows 11 kurarsan hayal kırıklığı yaşarsın.

Ya sen kur Windows 11'i güzel kardeşim. Canın istiyorsa, beğeniyorsan kur. Bu sitede kimse bir şey denemeden, sağdan soldan duyduğunu gerçek sanarak ve o duyduklarını da ezberleyerek yorum yapıyor.

Çok eski sistemlerde Windows 10'u da Windows 11'i de öyle güzel ve stabil çalıştırdım ki. Ancak mümkünse SSD kullan. HDD kullanmak da yeterli oluyor elbet ama Windows 10-11'i SSD ile kullanman öyle bir laptop için biraz daha gerekli diyebiliriz.

Zaten günlük kullanım amacıyla vakit geçirdiğin bir laptop. Madem beğenmişsin Windows 11, kur ve keyfine bak. Buradaki ezbere yorumları kulak asma.

Acı gerçeklerden kaçamıyorum galiba :)

O işlemci ile Windows 10'u kullandığınıza şükür edin hocam.
hocam sizin sistem bir macOS oluyor bir de Windows 2000 oluyor ne iş? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı